کریستا آلن غیر منتظره ترین تأثیرگذار زیبایی TikTok است | مصاحبه

در حالی که به طور بی پایان از صفحه For You در TikTok پیمایش می کرد ، ممکن است چهره آشنایی که شما فقط نمی توانستید آن را پیدا کنید ظاهر شده است – شاید این بازیگر بود که نسخه نوجوان Jenna Rink را بازی کرد 13 ادامه 30. مانند بسیاری از ما ، بستر اجتماعی نه تنها به نوعی سرگرمی در طی همه گیری برای تبدیل شده است کریستا آلن بلکه به عنوان یک خروجی خلاق

این بازیگر 29 ساله در این باره می گوید: “از آنجا که صنعت اساساً تعطیل شده بود ، به خصوص در آغاز کار ، ما فقط نمی دانستیم چه اتفاقی خواهد افتاد.” جذابیت. “من مثل این بودم که این چیز TikTok حرکت خاصی دارد. اگر TikTok را مثل اینکه کار من است انجام دهم ، کار من خواهد شد و همینطور هم شده است.”

از زمان بازی در این فیلم نمادین ، ​​آلن در صحنه های مختلفی ظاهر شده است آناتومی گری، CSI: بررسی صحنه جرم، و جادوگران مکان ویورلی. او همچنین در برنامه تلویزیونی نقش شارلوت را بازی کرد انتقام. در حال حاضر ، آلن نکات زیبایی را که در طول زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده است در کنار آموزشهای مورد علاقه خود در حالی که میلیون ها مورد پسند در طول راه کسب کرده است ، به اشتراک می گذارد.

“انتقام آلن می گوید که بزرگترین کاتالیزور عشق من به همه چیزهای زیبایی است. “از آنجا که ما نمایش بزرگی هستیم ، مارک های زیبایی همه محصولات زیبایی را که می توانستیم تصور کنیم برای ما ارسال می کردند. این به آزمایش های زیادی منجر شد. ”

یکی از جدیدترین ویدیوهای زیبایی وی در TikTok تکنیک جعلی استفاده از مژه با الهام از Lashify بود. آلن نشان داد که چگونه Demi Wispies اردل را زیر مژه های خود چسب می زند تا کیت 145 دلاری را برای مریدانش مقرون به صرفه تر کند. این کشف از روی آزمون و خطا صورت گرفت. آلن به اشتراک می گذارد: “من نسبت به پیشرفت و نوآوری در رابطه با پیشرفت و نوآوری فوق العاده فضول هستم.” “اگر فناوری جدید ، پیشرفت های جدید در زیبایی وجود داشته باشد ، من فقط کنجکاوم.”

و مژه ها اتفاقاً مورد علاقه او هستند. آلن برخی از مواردی را که اخیراً امتحان کرده است ذکر می کند: موارد مغناطیسی ، آنهایی که با آب فعال می شوند. با این حال ، آلن در طی چند ماه گذشته در محصولات کک و مک مصنوعی نیز زرق و برق داشته است. او از من می پرسد آیا من قبل از افزودن Freck OG مورد علاقه خود ، کیت آزمایشگاه های شبه PHreckles را دیده ام؟ (در این زمان مصاحبه ، من فکر می کنم که آلن ممکن است مخفیانه یک ویرایشگر زیبایی باشد.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>