کریستا آلن (سرانجام) 30 ساله می شود – این چیزی است که او می خواهد شما بدانید

به دلیل آن نقش ، من با شخصی که فیلم را تحت تأثیر قرار داده است چنین ارتباط شخصی دارم. احساس می کنم به طور نامحسوس نسبت به افرادی که 13 ، 30 ساله هستند و هر کس در این بین است ، ملزم است. آنها صدها نفر با من شریک می شوند و از رسیدن به این نقاط عاطفه احساس لرز می کنند. من به آینه ای از انواع تبدیل شده ام ، و احساسات شدیدی را که نسبت به رسیدن به این سن دارند ، به آنها بازتاب می دهم.

اما احساس تعارض می کنم.

ما به عنوان یک جامعه ، بسیار آموزش دیده ایم که به اعداد معنا می دهیم: موارد ذکر شده در صورت حساب های بانکی ، حساب های رسانه های اجتماعی ، سال های زندگی ما. ما این موارد را به گونه ای معنا می دهیم که از نظر من بسیار آسیب زننده باشد و اغلب دلخراش باشد.

اعداد سن من برای من بی معنی است زیرا زمان واقعی نیست. زمان یک سازه است. زمان مدور است. وقتی به 30 نزدیک می شوم ، درک بهتری از برخی چیزها دارم ، به ویژه چگونگی کارکرد جهان ، چگونگی جا افتادن من در آن و اینکه چگونه سعی می کنم معنای زیادی به نوع دیدن دیگران نداشته باشم ، بلکه بیشتر از اینکه چگونه خودم را می بینم. من می توانم بر روی چیزهای ساده مسلط باشم ، مانند جمع کردن یک لباس سرگرم کننده بدون تلاش زیاد یا کشیدن خط چشم به روشی که به نظر من از نظر زیبایی خوشایند است.

کریستا آلن / TikTok

با این حال می توانم همچنین مذاکره در مورد یک معامله تجاری و ایجاد جبران صحیح ارزش من. در طول زندگی ام تاکنون درک عمیق تری از نحوه کار ذهن و قلب ایجاد کرده ام و هر روز به تسلط بر احساسات خودم نزدیک ترم. اگر کسی تعجب می کند ، رواقی و پانتئیسم لنزهای مورد نظر من برای مشاهده جهان است. با پایان دهه سوم زندگی ام ، همه این مسائل به خوبی در جای خود قرار می گیرند و بله ، می دانم ، من رشد بسیار بیشتری برای انجام دارم.

اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، اهمیت شگفتی کودکانه و محافظت از کودک را در بین همه ما می بینم. من اهمیت بازی را می دانم. ذهن 7 ساله ام را به یاد می آورم و اینکه چقدر او مطمئن بوده که دوست دارد با وقتش چه کاری انجام دهد. او دوست داشت تظاهر کند. او دوست داشت که بنویسد ، تولید کند ، در آن بازی کند و خانواده اش را به اسکیت کوچک در اتاق نشیمن دعوت کند. او فکر دوم را به انتقادات دیگران نکشید یا از شکست شدید یا طرد شدن توسط جامعه ترسید. از این طریق ، من معتقدم بچه ها عمیقا خردمند هستند. بخشی از من بیشتر از هر زمان دیگری سعی در کشف دوباره این حس های جادویی شگفتی ، بازی و آزادی دارم – قبل از اینکه کودک توسط قوانین جامعه لگدمال شود ، به او برگردم.

دنیا آنقدر مشتاق تعریف ما از نظر سن است و من می دانم که تلاش شخص دیگری برای تعریف من یا قرار دادن من در جعبه ای بر اساس سن من یا هر شماره دیگری که با من در ارتباط باشد بازتابی از آنهاست نه من. اما چه چیزی جز انرژی است؟ دوست دارم انرژی خودم را بی سن و سال بدانم.

بنابراین من می خواهم خطی را که موشک شغلی من را پرتاب می کند ویرایش کنم تا بگویم: نام من کریستا آلن است ، و من هستم پر رونق.


بیشتر بخوانید مقاله های “30 بر 30”:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Tinashe را در عمل تماشا کنید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>