کره بدن خود برنزه جزیره بهشت ​​به شکوه و جلال زیبایی می بخشد | مرور ، عکسها

وقتی زمان استفاده است ، کره را به دستان خود می فشارم و محصول را گرم می کنم. هپ پیشنهاد می کند از فشار متوسط ​​در حرکات رفت و برگشت ، شروع از پاها ، به بالا به سمت قلب استفاده کنید ، بنابراین این دقیقاً همان کاری است که من انجام می دهم. کار با آن در اندام های شما قسمت ساده ای است ، اما ، برای من ، خود برنزه شدن هنگام استفاده از آن روی دست ها و پاهای من مشکل ایجاد می کند.

هپ توصیه می کند: “بعد از اینکه به بدن خود مالیدید ، مانده های اضافی را از پاها به پایین پا و مچ پا جارو کنید. حرکت مشابهی را با بازوها و دست ها انجام دهید.” هنگامی که همه چیز توزیع شد ، او می گوید یک روتختی بردار و مقداری آب میسلار به آن اضافه کن. “پارچه را روی ناخن و کف دست و بین انگشتان پاک کنید تا از تجمع بیش از حد در آن نواحی جلوگیری شود.”

من حتی از این خود برنزه کننده روی صورتم استفاده می کنم ، چیزی که به دلیل میزان مراقبت از پوست که برای کار آزمایش می کنم ، به طور معمول انجام نمی دهم – به نظر من بیشتر آنها به دلیل لایه برداری مکرر دوام ندارند. جوانه نمی زند و هرگز خطی نمی شود ، بنابراین دوست دارم کمی از آن را در کرم شب خود مخلوط کنم. با این حال باید بگویم که گرچه این دباغ بر روی صورت من کار می کند ، اما ممکن است برای همه مناسب نباشد. اگر مستعد ابتلا به شکستگی هستید یا شراره های اگزما را دارید که باید انجام دهید همیشه یک وصله آزمایشی انجام دهید ، مهم نیست که کدام مارک محصول را تولید می کند.

به گفته جرمی براوئر ، متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک ، ابتدا باید از خود برنزه کننده محصولی را روی قسمتی از بدن قرار داد که برای دیدن واکنش آن چندان قابل توجه نباشد. وی قبلاً گفت: “هر تعداد از محصولات موضعی ، از جمله دباغی های بدون آفتاب ، ممكن است حاوی مواد م activeثر و غیرفعال باشند كه می توانند باعث تحریک یا درماتیت تماسی آلرژیك شوند ، بنابراین مهم است كه ابتدا هر محصول جدیدی را قبل از استفاده گسترده تر ، آزمایش كنید.” جذابیت.

بهترین قسمت در مورد این محصول (غیر از نتایج) سرعت خشک شدن آن است. در عرض چند ثانیه از درخواست ، می توانم تمام لباس هایم را بپوشم و انتقال صفر وجود دارد. بعد از اینکه کره به طور یکنواخت روی هر اینچ از بدن و صورتم توزیع شد ، و من مثل یک شاخ شاخدار براق می درخشم (در این فرمول مقدار کمی لرزش وجود دارد) و بوی نارگیل تازه می دهم ، بدن مرطوب خود را دراز می کشم تا استراحت کند. هشت ساعت بعد ، وقتی از خواب بیدار شدم ، به نظر می رسد که فقط از ساحل پا گذاشته ام.

آنجلا تراکوشیس

بعد از حدود یک ماه استفاده از کره بدن خود برنزه Isle of Paradise ، من واقعاً به هیچ چیز دیگری برای برنزه کردن خود نگاه نکرده ام. خامه ای ، مرطوب کننده است و نه تنها برای روزها ، بلکه من را درخشان می کند هفته ها. بعلاوه این باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنم و به مردم دلیل تعارف می دهد و چه چیزی بهتر از این؟

کره بدن خود برنزه جزیره بهشت ​​25 دلار است و هم اکنون در سایت sephora.com موجود است.


خود برنزه سازی بیشتر:


اکنون ، کل برنامه صبحگاهی یک متخصص پوست را دنبال کنید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>