کرم L’Occitane Immortelle Divine هر 3 دقیقه فروخته می شود | مرور

من پوست مخصوصاً خشکی ندارم ، اما طرفدار کرم های غنی صورت برای عامل تقویت کننده شبنم هستم. و کرم الهی L’Occitane Immortelle این را به صورت بیل ، به علاوه خواص آنتی اکسیدانی و آبرسانی دارد. کمی طول می کشد. من از یک عروسک به اندازه نخود فرنگی برای تمام صورتم استفاده می کنم ، و همین مقدار کم برای درخشش پوستم کافی است ، و به گونه های من یک براقیت صورتی خوش رنگ و صورتی می بخشد ، و نقاط بلند صورت من حالت خوش آب و رنگی پیدا می کند. بعد از اینکه آن را روی پوست خود صاف کردم ، دوست دارم کمی بیشتر در امتداد استخوان گونه ام ضربه بزنم تا یک برجسته طبیعی به نظر برسد که ساعت ها طول می کشد. من در دوست داشتن این درخشش تنها نیستم: به گفته L’Occitane ، هر شیشه خامه هر 3 دقیقه در سراسر جهان فروخته می شود.

مرطوب کننده روشن کننده باعث می شود پوست خیلی نرمتر شود. ماده نام آور آن روغن ضروری جاویدان آلی آنتی اکسیدان است (گلی از کورسیکا). این یک توانایی منحصر به فرد دارد: جوانه های کوچک خوشه ای پس از خشک شدن رنگ زرد آفتابی خود را حفظ می کنند. (من حدود دو سال یک دسته گل جاودانه خشک روی میز خود داشتم ، و آنها در روز 730 مانند روز اول به نظر روشن و شاد بودند. روغنهای گیاهی دیگری نیز در این کرم مرطوب کننده وجود دارد – گل مغربی و آفتابگردان ، به نام دو.

این کرم دارای رایحه ای گلدار است و دقیقاً همان چیزی است که من فکر می کنم هنگام مراقبت از پوست فرانسوی کلاسیک – اگر عاشق کرم های صورت با رایحه های زیبا هستید ، این کوچه شما خواهد بود. اما اگر پوست شما به رایحه حساس است (که بسیاری از پوست های حساس است) یا اگر ترجیح می دهید که رایحه مراقبت از پوست شما قابل شناسایی نباشد ، در این صورت می خواهید درخشندگی دیگری را در جای دیگر افزایش دهید. (من همچنین سرم شبانه را در خط Immortelle L’Occitane ، L’Occitane Imortelle Overnight Reset Huile-in-Serum امتحان کردم ، و دوست داشتم که بوی آن به چشم نیاید.)

کرم L’Occitane Immortelle Divine را می توانید در فوریه 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>