کرم های صورت را برای پوست ماسک محافظت و ترمیم کنید

در حالی که از خود محافظت می کنید از یکپارچگی پوست خود محافظت کنید

پیش بینی می شود ماسک ها و صورت ها بخشی از زندگی برای ماههای آینده باقی بماند. با این حال ، در حالی که به حفظ امنیت ما کمک می کنیم ، سایش منظم یا طولانی مدت می تواند پوست را آزار دهد.

BeautyLab برای رفع شایع ترین نگرانی ها ، دو محصول جدید را به بازار عرضه کرده است که کاملاً منحصر به چشم انداز مراقبت از پوست است – کرم جدید محافظت کننده مانع پیش از ماسک و کرم بازیابی پوست بعد از ماسک (هر دو 25.00 پوند / 100 میلی لیتر). ارائه فرم دفاعی بهینه از پوست در هنگام استفاده از ماسک ، و سپس کمک به ترمیم آن پس از برداشتن پوشش ، فرمول های مناسب گیاهخواری برای انواع پوست از جمله پوست های حساس مناسب هستند.

کرم دفاع مانع زیبایی و زیبایی BeautyLab

یک کرم نوآورانه و فوق العاده محافظ ، طراحی شده برای جلوگیری از واکنشهای نامطلوب پوستی ، به حداقل رساندن اثر اصطکاک و کاهش احتمال آسیب مکانیکی ، تحریکات ، خشکی ، شعله ور شدن و بثورات قرمز. یک نشاسته گیاهی یک لایه انعطاف پذیر و مداوم بر روی پوست ایجاد می کند ، و به عنوان یک مانع موثر در برابر ریز ذرات عمل می کند. در حالی که برای بهینه سازی دفاع پوست و حفظ یکپارچگی آن ، پپتید ریشه تربچه به دلیل خواص ضد میکروبی قدرتمند آن اضافه می شود.

سرامید NG آب لازم برای لطیف و لطیف نگه داشتن اپیدرم را گرفته و حفظ می کند ، زیرا به تقویت سد طبیعی پوست و پشتیبانی از ترمیم آن کمک می کند. پلیمرها رطوبت رسانی را تقویت می کنند و برای جلوگیری از اتلاف آب کار می کنند. چهره با اطمینان خاطر محافظت می شود و آرام است ، از انعطاف پذیری و راحتی بیشتری برخوردار است.

کرم بازیابی پوست بعد از ماسک BeautyLab

کرم به شدت جبران کننده که به بهبود پوست ، بازیابی تعادل و کمک به کاهش تحریکات ، خشکی ، مسدود شدن منافذ ، شعله ور شدن و بثورات پوستی کمک می کند. بیسابولول ضد التهاب پوست را تسکین می دهد ، پپتید ریشه تربچه یک عمل ضد میکروبی قدرتمند ارائه می دهد و پرو ویتامین B5 با نفوذ عمیق به کاهش خارش یا قرمزی کمک می کند.

کلاژن گیاهی رطوبت را به پوست متصل می کند و باعث صافی و لطافت می شود ، در حالی که اسید هیالورونیک با حفظ رطوبت در سلول های پوست ، خطوط ماسک را بیرون می ریزد و خاصیت ارتجاعی و لطافت را افزایش می دهد. ترکیبی از پپتیدها و پروتئین ها از سنتز کلاژن پشتیبانی می کند و به کاهش زبری کمک می کند. چهره با ظاهری سالم تر ، آرام و با طراوت احساس می شود.

موجود: 16 مارس 2021
RRP: هر دو £ 25 RRP / 100ml

برای نمونه و اطلاعات بیشتر در مورد BeautyLab ، لطفا با ما تماس بگیرید:
بریتانیا: [email protected] | gerrardinternational.com
بین المللی: [email protected] | beautylabinternational.com

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>