کرم مرطوب کننده CeraVe پوست خشک را مانند یک پتوی نرم تسکین می دهد – بررسی

این معامله است. وقتی پوست شما مانند پوست همیشه خشک ، خشک و مستعد لکه های خشن است ، یک لوسیون سبک یا روغن بدن آن را برش نمی دهد. مطمئن، من ممکن است یک بیماری نادر پوستی داشته باشم که اکثر مردم هرگز نام آن را نشنیده اند ، اما چیزی به من می گوید دوستان من با پسوریازیس و اگزما نیز در مورد مرطوب کردن ، مبارزات مشابهی را تجربه کرده اند. به همین دلیل است که من به یکی از غنی ترین (و در عین حال مقرون به صرفه ترین) محصولات مراقبت از پوست سنگین در این بازی اعتماد می کنم: کرم مرطوب کننده CeraVe.

متشکل از مواد آبرسانی مانند سرامیدها ، گلیسیرین و اسید هیالورونیک – علاوه بر فناوری امولسیون مولتی ریز لکلی (MVE) با نام تجاری – این مرطوب کننده فوق العاده ضخیم غیر comedogenic به معنی تجارت است. نه تنها به طور محسوسی اندام های خشکی و کم آبی را به طور محسوسی نرم می کند (بلافاصله پس از دوش گرفتن مین روم) ، اما در واقع کمک می کند حفظ آبرسانی ، به این معنی که پوست شما فقط چند ساعت پس از استفاده از آن احساس کاغذ سنباده نخواهد کرد.

آنچه واقعاً این وان بدون مرطوب کننده و مرطوب کننده سفید خامه ای را از رقبای خود جدا می کند ، فناوری فوق الذکر MVE آن است – روشی که CeraVe توضیح می دهد با آزاد سازی مواد کلیدی کرم به مرور زمان باعث می شود به پوست نفوذ عمیق کرده و جذب شوند. حتی ساعت به ساعت بهتر. به عبارت دیگر ، این به پوست کمک می کند تا کل روز لعنتی هیدراته بماند ، نه فقط یک یا دو ساعت.

با توجه به دلیل بسیار موثر بودن آن ، طبق گفته Joshua Zeichner متخصص پوست شهر نیویورک ، سرامیدهای اساسی نقش اساسی در اثربخشی آن دارند. وی توضیح می دهد: “سرامیدها مانند دوغاب هستند كه در تركهای بین كاشی سلولهای پوستی مهر و موم می شوند.” “ما می دانیم که سرامیدها در شرایط مختلفی از اگزما حتی تا آکنه در پوست کمبود دارند ، بنابراین استفاده از محصولات مراقبت از پوست مبتنی بر سرامید می تواند به ترمیم مانع آسیب دیده ، افزایش آبرسانی و عملکرد بهینه پوست کمک کند.” وی همچنین اضافه می کند که مردم تمایل دارند که بافت آن چقدر نرم کننده است.

راستش را بخواهید ، من نمی توانم عیب این مرطوب کننده بدن را پیدا کنم. این احساس تقریباً مانند یک پتوی سنگین است – اما برای پوست – اندام خشک مزمن را پیله می کند و در روزهایی که به خصوص حساس و ملتهب است ، آن را آرام می کند. اگر من داشته است برای پیشنهاد یک پیشنهاد ، این کار این است که من چیزهایی مانند آب را مرور می کنم ، اما این انتظار می رود با توجه به اینکه هر بار که دوش می گیرم تمام بدنم را در آن می پوشم ، و اغلب اوقات قبل از خواب نیز

با 17 دلار برای 16 اونس ، شکایت دشوار است. بنابراین ، اگر شما نیز با پوستی کاملاً خشک مواجه هستید که به میزان متوسط ​​لوسیون و معجون شما پاسخ نمی دهد ، نمی توانم توصیه کنم این شیشه خامه را به اندازه کافی امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>