کرم سد کننده چیست؟ | نکات تخصصی

آیا در مورد بهترین درمان های پوست سر ، گپ های گروهی را شروع می کنید؟ Google AHA در مقابل لایه بردارهای BHA تا ساعات آخر؟ شما مردم ما هستید و ما می دانیم که شما عاشق خواهید شد علم زیبایی، مجموعه ای در Allure.com که عمیقا به چگونگی و چرایی پشت محصولات مورد علاقه شما می پردازد. برای بی حوصلگی حتی بیشتر ، بررسی کنید پادکست علم زیبایی، تهیه شده توسط ویراستاران ما.

عملکرد مانع پوستی اخیراً بیشترین صحبتهای من با متخصصین پوست و بنیانگذاران برند زیبایی بوده است. جدیدترین محصولات مراقبت از پوست ، یعنی کرم های سد کننده، دقیقاً با در نظر گرفتن مانع رطوبت پوست فرموله می شوند – بیشتر به این دلیل که باعث می شود پوست شما شاد و سالم باشد.

کنت مارک ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در نیویورک ، قبلاً توضیح داد: “در حالی که از تحریک و قرمزی جلوگیری می کند ،” مانع رطوبت پوست به پوست در حفظ رطوبت ، به ویژه آب کمک می کند. ” جذابیت. با این حال ، توانایی های آن در انجام این کار به راحتی تحت تأثیر روال مراقبت از پوست ، رژیم غذایی شما (یعنی میزان آب ، الکل و کافئین مصرفی شما) و محیط مانند آفتاب ، باد و آلودگی قرار می گیرد. شکستگی ، اگزما و حتی خطوط ریز ممکن است در نتیجه یک مانع خطرناک ایجاد شود.

به جای ارائه تنها مرطوب کننده ها ، مارک های زیبایی بیشتر و بیشتر محصولات با مارک مانع (یا مانع) را اضافه می کنند تعمیر کرم) به ترکیب آنها. برخلاف مرطوب کننده ها ، کرم های سد کننده معمولاً هستند ضخیم و کارهای دیگری غیر از آبرسانی به دید خود انجام دهید. Joyce Imahiyerobo-Ip متخصص پوست دارای مجوز از بوستون به آنها می گوید که آنها همچنین با محافظت از چهره شما در برابر مواد تحریک کننده و خشک شدن ، عملکرد مانع پوست شما را حفظ و ترمیم می کنند. جذابیت.

Naana Boakye ، استادیار بالینی در بیمارستان Mount Sinai St. Luke در شهر نیویورک ، یکی دیگر از مهمترین کلیدهای ایجاد کرمهای سد کننده ، کاهش اتلاف ترانسپیدرمی آب است. به پوست مانند لوله شکسته فکر کنید. هر ثانیه ، حتی بیشتر در شب ، آب از پوست شما می ریزد. لایه گذاری یک کرم مانع از بالا تقریباً به عنوان نوار برای جلوگیری از نشت آب عمل می کند. Boakye به طور معمول توصیه می کند این کار را در شب انجام دهید ، که زمان مناسب ترمیم مانع است ، بنابراین ، “صبح شما پوست شما لطیف خواهد بود”.

چه کسی در کارهای روزمره خود به کرم موانع نیاز دارد؟

اکنون که دقیقاً می دانید یک کرم سد کننده دقیقاً چه کاری انجام می دهد ، احتمالاً فکر می کنید که آیا به آن احتیاج دارید. اکثر انواع پوست می توانند از آن بهره مند شوند ، سهم Imahiyerobo-Ip وجود دارد ، اما کسانی که پوست حساس دارند بیشتر به آن نیاز دارند. وی می افزاید: “در بیماری همه گیر کنونی ، بسیاری از افراد برای جلوگیری از عفونت بیش از حد شسته می شوند.” “این می تواند خطر تحریک پوست را افزایش دهد ، که فقط با کرم مرطوب کننده معمولی به راحتی برطرف نمی شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>