کرم دست معدنی Ahava’s Sea Sea دستان شما را نرم نگه می دارد | مرور

دستان من سال گذشته را در یک افسردگی عمیق و دود کننده سپری کرده است. (بدن متصل به آنها نیز تقریباً به سختی مورد استفاده قرار می گرفت ، اما این یک داستان کاملاً دیگر است.) به دلیل حوادث جهانی فراتر از درک ضعیف آنها ، آنها خیلی زود از کار خود در لمس چیزها بیکار شدند. صمیمیت کاملاً ممنوع بود. سفرهای خارج از خانه کمتر ممنوع بود اما هنوز کاملاً ممنوع بود و اغلب با شستشوی شدید انجام می شد ، گویی برای شستشوی شادی که ممکن است در دنیای آزاد داشته باشند. جهان باز را به خاطر می آورید؟ واقعاً نه ، آنها می گویند. چمن چه حسی دارد؟

در سال گذشته ، بسیاری از جنبه های زندگی بشر که قبلاً مشاهده نشده بودند ، به بالای آگاهی ما رسیده اند ، جایی که آنها احتمالاً برای تمام عمر ما باقی خواهند ماند. یک مورد بزرگ: انتقال بیماری ویروسی! یکی دیگر از بزرگترین ها: تولید ضدعفونی کننده دست و کمبود ماده ضدعفونی کننده دست و تمایل به داشتن بیش از چهار بطری ضدعفونی کننده دست در همه زمان ها. سپس ، بسیار پایین تر از لیست ، این است: اهمیت کرم دست.

طبق توصیه های CDC برای تکرار شستن دست ، یک جفت دست انسان باید روزانه حدود شش حمام دریافت کند. (مگر اینکه فرزندی داشته باشید ، در این صورت آنها باید هر پانزده دقیقه شسته شوند.) اگر قبلاً آنها را در این مدت بی سابقه با هرچه بیشتر رطوبت تسکین دهید ، این خبر زیبایی است و من شما را به خیر و برکت می فرستم مسیر. اگر نه … آیا می توانم کرم دست معدنی Ahava’s Dead Sea را پیشنهاد کنم؟

من شخصاً عاشق بافت خنک کننده پنیر خامه ای آن هستم که مانند بارندگی که به دشتی آفتاب سوخته خوش آمد می گوید ، در ترک های دستی فرو می رود. من عاشق این هستم که یک برنامه چند ساعته طول بکشد ، احتمالاً به دلیل مواد معدنی متصل به آب مانند پتاسیم و کلسیم است. من عاشق این هستم که فندق جادوگر داشته باشد ، برای زمانی که اگزمای من عود می کند. من دوست نداشتم که این عطر در فرمول وجود داشته باشد ، اما بعد بوی آن را (سبک ، جنگلی) دادم و آن را دوست داشتم – و هیچ حساسیتی روی دستانم (مستعد اگزما ، تجربه نکردم) را تجربه نکردم. دو انگشت شست!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>