کانگ دانیل در زمینه بهداشت روان ، طالع بینی و “زرد” | مصاحبه

اگر تا به حال شاهد اجرای کانگ بوده اید ، می توانید بگویید که او نشانه آتش است. او با یک یادداشت از بی حرمتی به کاریزماتیک جسورانه تغییر می کند. جئون می گوید: “آزادی بیان شخصی برای كلاسهای مقدس بسیار مهم است.”

کانگ نیز این انرژی را حس می کند. او فاش می کند: “من هنگام اجرا احساس غرور و افتخار از خودم می کنم.” با این حال ، این روزها حضور در صحنه برای کنسرت های آنلاین و برنامه های تلویزیونی چندان لذت بخش نیست زیرا کانگ نمی تواند انرژی طرفدارانش را بخورد. او بارها و بارها ابراز تاسف می کند: “این فقط سرگرم کننده نیست.”

قبل از همه گیری ، اجرای برنامه Kang را در سراسر جهان انجام می داد ، که بهترین کار برای برآوردن سرگردانی همیشگی یک Sag است. قبل از اینکه این گروه در سال 2018 متلاشی شود ، و همچنین برای جلسات طرفداران برای اولین بار در انفرادی ، او به شهرهای نیویورک ، لس آنجلس ، ملبورن ، تایپه و بانکوک سفر کرده است – فقط به نام چند نفر – با گروه پسران کی پاپ Wanna One.

گرچه انتخاب فقط یک مکان مورد علاقه برای کانگ کار دشواری است. او می گوید: “من همیشه از همه شهرهایی که رفته ام لذت برده ام.” “اجرای من بدون توجه به جایی که باشد برای من همیشه سرگرم کننده است. اما فقط شخصاً ، من شهرهایی را دوست دارم که می توانید قایق سواری کنید.” نیازی نیست که بینش جئون را داشته باشم تا اظهار نظر کنم این نمونه از یک ساگ است.

من در مورد خواهران کوچکتر مورچه ساگیتتاریان خود گفتم: “آنها نمی توانند آرام بنشینند.” “آنها دوست دارند مدام به مکان های جدید سفر کنند.”

کانگ برمی گردد: “اوه ، واقعاً؟ درست است.”

جئون می افزاید: “آنها واقعاً اینجا هستند تا فقط زندگی بسیار گسترده ای داشته باشند و از نظر جسمی یا ذهنی سفر كنند.”

طبیعت اکتشافی کانگ نیز در کار او سرچشمه می گیرد. هنگام ساخت موسیقی ، او می گوید بیشترین چیزها را در مورد خودش یاد می گیرد. (به گفته جئون ، موسیقیدانان ساگیتاری ، مانند چارلی پوت ، از تجربه مداوم و بازآفرینی خود در آهنگ هایشان رشد می کنند.) از زمان اولین بار در سال 2019 ، کانگ آهنگ های خود را می نوشت – البته با کمک تیم A&R خود (که مخفف هنرمندان و رپرتوار ، FYI است. اساساً آنها به پیشرفت هنرمند کمک می کنند) ، او خاطرنشان کرد. “[They] به من خواهد گفت ، “ما فکر می کنیم اگر این کار را می کردی واقعاً خوب می توانی” ، “به یاد می آورد. بیشتر اوقات ، کانگ خود را متقاعد می کند که نمی تواند هر کاری را که در ذهن دارند انجام دهد.” اما بعد ، بیرون ، و من مثل او خواهم شد ، واقعا عالی به نظر می رسد. آن زمانهایی است که بیشتر درباره خودم می آموزم “، ادامه می دهد.

آخرین نمونه ای که کانگ ارائه می دهد: اضافه شدن آهنگ سوم در رنگ زرد “اشتباه درک شده” نامیده می شود ، که پاسخ او به شایعات و شایعاتی است که اغلب در اطراف او می پیچد. این نه تنها رئیس مورد علاقه A&R است ، بلکه از آن من است. در ابتدا ، کانگ فکر کرد “خیلی سنگین است”. بعد از اینکه با آن وارد استودیوی ضبط صدا شد ، فهمید که بالاخره خیلی بد نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>