کانکتیکات فقط باعث ایجاد تبعیض در مورد مو در مدرسه و محل کار غیرقانونی شد

کانکتیکات آخرین ایالت امضا شد قانون CROWN این هفته ، غیرقانونی دانستن تبعیض از موی فرد در مدرسه یا محل کار. فرماندار ند لامونت در اوایل این هفته هنگامی كه به اتفاق آرا از سوی مجلس سنا به تصویب رسید ، حمایت خود را از این لایحه اعلام كرد و سپس وی رسماً از عصر روز پنجشنبه لایحه را امضا كرد.

این نشان دهنده کانکتیکات به عنوان هشتمین ایالت تصویب این لایحه تاریخی است که توسط ائتلاف CROWN ، گروهی از مارک ها و سازمان های غیر انتفاعی ایجاد شده است که شامل لیگ ملی شهری ، مرکز غربی ، رنگ تغییر و کبوتر است. این لایحه از مردم – به ویژه زنان سیاه پوست در آمریکا – در برابر مجازات در مدرسه یا محل کار به دلیل پوشیدن موهای طبیعی یا سبک های محافظ مانند قفل ، پیچ و تاب و محافظ محافظت می کند.

از هم اکنون ، ایالات که قبلاً این قانون را امضا کرده اند شامل ویرجینیا ، واشنگتن ، مریلند ، نیویورک ، نیوجرسی ، کلرادو و کالیفرنیا است.

این باید گفته شود ، اما زمان آن است که ما قدم برداریم و از زنان سیاه پوست در این کشور محافظت کنیم ، قرنها اکنون. علیرغم پیشرفت های چشمگیر ، هنوز هم ننگ اطراف موهای سیاه وجود ندارد ، زیرا کودکان به دلیل پوشیدن موهای طبیعی خود از مدرسه به خانه فرستاده می شوند و به بزرگسالان گفته می شود که در کار با موهای طبیعی یا سبک های محافظتی فوق الذکر غیر حرفه ای به نظر می رسند

البته ، ما هنوز یک راه طولانی را باید طی کنیم ، اما دیدن تصویب ایالات دیگر قانون CROWN قطعاً دلیل امیدوار بودن است. در حال حاضر ، این لایحه توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده به تصویب رسیده است ، اما هنوز در انتظار تصویب سنا است. اگر به تأیید سنا برسد ، تبعیض نژادی بر اساس مو در 50 ایالت غیرقانونی اعلام خواهد شد.

در عین حال، این دادخواست را امضا کنید برای کمک به تصویب قانون CROWN در سراسر هیئت مدیره.


اکنون درباره قانون CROWN و تبعیض طبیعی مو بیشتر بخوانید:


خواندن تمام شد؟ این میز گرد را درباره تبعیض طبیعی مو مشاهده کنید:

Allure را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر، یا برای خبرهای زیبایی روزانه که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند ، در خبرنامه Allure مشترک شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>