کاشت مو بدون جراحی بدون تراشیدن موی سرbadely

[ad_1]

بدون اغراق افراد زیادی در جامعه هستند که دچار ریزش مو، طاسی و کچلی شده اند. روش های مختلفی برای کاشت و پیوند مو وجود دارد که نوعی از آن کاشت مو بدون جراحی است. امروزه با توجه به شرایط آب و هوا، شرایط زندگی، استرس و اضطراب و همچنین ژنتیک هر فرد ریزش مو تشدید شده و نیاز به درمان دارد.

افراد زیادی تصور می کنند که برای کاشت مو باید تمامی موهای سر خود را بتراشند و برای مدتی با این شکل در جامعه و محل کار ظاهر شوند؛ اما در تمامی موارد اینگونه نیست. تراشیدن سر کاملا اختیاری بوده و البته بستگی به میزان طاسی و تعداد گرافت های لازم برای پیوند نیز دارد.

بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند موهای خود را نتراشند و تنها قیمت های خالی سر را ترمیم کنند که بدون شک روش های بدون جراحی برای این افراد مناسب است.

اگر قصد کاشت مو بدون تراشیدن سر را دارید، توصیه می شود با مشاوران کلینیک رویان سلامت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از آن ها درخواست کنید. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی از روش های پیوند مو بدون جراحی در اختیارتان بگذاریم که بهترین نتیجه را بگیرید.

 

نگاه کلی به کاشت مو بدون جراحی

احتمالا در سایت های اینترنتی اطلاعات زیادی در رابطه با روش های کاشت مو خوانده اید. با دیدن تصاویر افرادی که این کار را انجام داده اند، وحشت زده شده اید. اما نگران نباشید. به طور کلی کاشت مو بدون جراحی و عمل خاصی انجام شده و به صورت بی حسی موضعی در مطب یا کلینیک زیبایی انجام می شود.

در پیوند مو، فولیکول های مو از بانک مو که ممکن است روی سر یا ریش و بدن باشد، برداشته شده و به نواحی خالی سر پیوند زده می شوند. در این شیوه موهای تازه و جوان در محل جدید خود قوت گرفته و به رشد خود ادامه می دهند. این موها کاملا شبیه به موهای طبیعی بوده و حتی پس از مدتی کسی قادر به تشخیص این نیست که آیا شما مو کاشته اید یا موهای طبیعی خودتان است!

به طور کلی شاید در اصطلاح کاشت مو نوعی عمل جراحی باشد؛ اما با روش های نوینی که وجود دارد، به طور کاملا کم تهاجمی صورت گرفته و در واقع به دو دسته بدون جراحی و با جراحی تقسیم می شود. در روش جراحی امکان دارد، نواری از سر برداشته شده و سپس زیر میکروسکوپ با روش خاصی واحدهای فولیکول مو جدا گردد و در نواحی خالی پیوند زده شود. اما امروزه روش های بدون جراحی طرفدار بیشتری داشته که در ادامه هر یک از آن ها را شرح می دهیم.

کاشت مو بدون جراحی با روش های نوین

در بیشتر افرادی که دچار طاسی و ریزش مو هستند، اغلب موهای پشت سر و کنار شقیقه ها پر بوده و دچار ریزش نشده اند. این نواحی به عنوان یک بانک موی خوب به شمار می رود؛ اما همین افراد ترجیح می دهند که از روش کاشت مو بدون کچلی استفاده کرده و موهای خود را نتراشند. این روش های نوین به شرح زیر است:

  • روش FIT؛
  • روش SUT؛
  • روش Micro FIT؛
  • روش BHT.

اغلب در روش هایی که نیاز به جراحی دارند، نواری از بانک مو برداشت شده و دو قسمت باقی مانده به یکدیگر بخیه زده می شود؛ اما در روشی که نیاز به جراحی نداشته و کاشت مو بدون کوتاهی انجام می شود، درد و خونریزی نیز کمتر بوده و بیمار سریع تر به حالت طبیعی خود باز می گردد.

در کاشت مو بدون جراحی، پزشک با یک وسیله مخصوصی سوراخ هایی…

کلیک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>