کاشت موی بلند طبیعی در سال 2021

[ad_1]

بدون شک یکی از علل زیبایی در بسیاری از مردان و زنان داشتن موهای طبیعی، پر، بلند و زیباست؛ اما اگر دچار طاسی و ریزش مو شدیم، چه کار کنیم؟ امروزه روش های مختلفی برای کاشت مو، ترمیم مو و غیره وجود دارد که به راحتی به نتیجه دلخواه خود می رسید.

کاشت موی بلند طبیعی یکی از روش های ترمیم طاسی بوده که علاوه بر مردان، روی زنان نیز کارساز است. استفاده مکرر از وسایل گرمایشی مانند سشوار، اتو مو یا لوازمی مانند ژل مو، اسپری مو و غیره روی فولیکول های مو تاثیر منفی گذاشته و به مرور باعث ریزش آن ها می شود. همچنین عوامل ارثی و ژنتیکی روی طاسی اثر داشته و بیشتر ریزش هایی که از جلوی سر آغاز می شود، در این دسته قرار دارند.

امروزه یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین روش های ترمیم مو و بازگرداندن زیبایی در افراد مختلف، کاشت مو است. در برخی از روش ها فولیکول های کوچک و ریز مو پیوند زده شده و در برخی دیگر موهایی با ارتفاع 2 الی 4 سانتی متری کاشته می شوند. برای آگاهی از روش کاشت موی بلند در ادامه با ما همراه باشید.

کاشت مو با موی بلند

روش های مختلفی برای ترمیم موهای ریخته شده وجود دارد که یکی از آن ها کاشت موی بلند است. این روش به طور اختصاصی در کلینیک رویان با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها انجام شده و متخصصان حوزه سلامت در ابتدا در کنار مراجعین عزیز هستند. اما این روش چگونه است؟!

تصور بیشتر ما از کاشت مو، تراشیدن قسمتی از سر و برداشتن فولیکول های مو بوده که در نهایت با پیوند آن ها به مراکز خالی سر، زیبایی دوباره به افراد باز می گردد. اما در سال 2021 روش جدید و نوینی برای کاشت موی بلند طبیعی وجود داشته که تارهای مو با ارتفاعی بین 2 الی 8 سانتی متر برداشت شده و به صورت بلند پیوند زده می شود.

این روش برای زنان بسیار مفید و مناسب است؛ زیرا بدون آنکه نیازی به تراشیدن موها باشد، به راحتی عمل پیوند انجام می شود. همچنین برای کاشت موی بلند مردانه، موها به ارتفاع 2 سانتی متری کوتاه شده و سپس عمل پیوند صورت می پذیرد. در این روش به دلیل آنکه نیازی به تراشیدن موها نیست، جای بخیه و پیوند در میان موهای بلند مخفی شده و فرد به راحتی قادر به حضور در اجتماع و محل کار است. با این حساب اگر در گذشته از کلاه گیس استفاده می کردید، دیگر نگران برداشتن به یکباره آن نباشید؛ زیرا به راحتی موهای بلند طبیعی جایگزین آن می شود.

 

کاشت موی بلند طبیعی و مزایای آن

اغلب افرادی که سراغ کاشت و پیوند مو نمی روند، این است که باید مدت طولانی را در خانه استراحت کرده که کمی بهبود یابند و پوست سر آن ها به حالت طبیعی بازگردد. یکی از مزایای این روش این است که بیمار پس از گذشت دو روز از جراحی به راحتی قادر به حضور در محل کار خود است. به طور کلی پیوند موهای بلند به طبیعی دیده شدن چهره فرد کمک می کند.

افرادی که کلاه گیس استفاده می کنند، تقریبا از اینکه کلاه خود را برداشته و دیگران با چهره دیگری آن ها را ببینند، واهمه دارند. موهای بلند کاشته شده، کاملا طبیعی هستند؛ از این رو زمانی که کلاه گیس خود را بردارند، انگار همان شکل قبلی بوده و تغییری در چهره آن ها ایجاد نشده است.

در این روش جهت رویش مو و خط پیوند مو کاملا طبیعی دیده شده و با عکس برداری که قبل از پیوند و 6 ماه پس از آن صورت می گیرد، این امر قابل تشخیص بوده و پس از جراحی نیز بلافاصله قابل رؤیت است.

اغلب در روش های کاشت موی کوتاه، دو یا چند تار یا فولیکول مو در یک منفذ پیوند زده شده که باعث ایجاد کیست مویی یا جوش در ناحیه پیوند می شود؛ اما در این روش دیگر چنین اتفاقی نمی افتد. در واقع عوارض کاشت مو

کاشت مو با موی بلند چگونه است؟

اکنون که با کاشت موی بلند آشنا شده و درباره آن آگاهی نسبی پیدا کردید، بهتر است با فرآیند آن نیز آشنا شوید. اغلب بانک مویی که برای پیوند مو انتخاب می شود، ناحیه کوچکی بوده که با موهای اطراف قادر به پوشش باشد. البته این امر نیاز به داشتن بانک موی مناسبی است.

در سال 2021 روش های مختلفی برای کاشت و پیوند موی بلند وجود داشته که یکی از معروف ترین آن ها کاشت با روش FUT است. این روش یکی از کم عارضه ترین و ساده ترین روش های پیوند مو به شمار می رود که پزشک متخصص…

این سایت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>