کارکنان Allure به اشتراک می گذارند #WearOrange آرایش به دنبال روز ملی آگاهی از خشونت با اسلحه است

خشونت با اسلحه موضوعی در سراسر جهان است ، اما در ایالات متحده به ویژه منحصر به فرد است. حق تحمل اسلحه در قانون اساسی ما نوشته شده است – حقی که قشر خاصی از مردم ، به همراه سازمانهایی که دلارهای اصلی آنها را پشتیبانی می کنند ، فکر می کنند باید بدون محدودیت باشد. عدم تنظیم مقررات و گفتگوی حزبی و سیاسی که پشت سر آن نتایج ویرانگری داشته است: ما در کشوری زندگی می کنیم که طبق گفته Everytown ، سازمانی که تحقیق می کند و قصد دارد خشونت با اسلحه را کاهش دهد ، سالانه حدود سه میلیون کودک شاهد خشونت با اسلحه هستند ، یک سوم قتل ها مربوط به مرگ ناشی از اسلحه است و دو سوم خودکشی ها با سلاح گرم انجام می شود.

عواقب آن در آمریکا حیرت انگیز است. ما جهان را در مالکیت سلاح گرم – و تیراندازی گسترده هدایت می کنیم. به همین دلیل افزایش آگاهی در مورد موضوع و ارتقا responsible مسئولیت مالکیت اسلحه و تغییرات مثبت از هر زمان دیگری مهمتر است. این که آیا شما فکر می کنید باید به مردم اجازه داده شود حتی دارند اسلحه ، اکثر مردم ایالات متحده موافقت می کنند که ما به مقررات بیشتری در مورد آنها نیاز داریم. یک تحقیق Pew Research 2021 نشان داد که 53 درصد آمریکایی ها فکر می کنند قوانین مربوط به اسلحه باید سختگیرانه تر باشد.

4 ژوئن روز ملی آگاهی از خشونت با اسلحه است و به احترام آن ، Wear Orange ، سازمانی که در پیگیری پیشگیری از خشونت با اسلحه ایجاد شده است ، از مردم می خواهد که رنگ خود را نشان داده و در حمایت از ابتکار عمل در رسانه های اجتماعی پست بگذارند. این حرکت توسط دوستان هادیا پندلتون ، دختر 15 ساله ای آغاز شد که در 21 ژانویه 2013 ، یک هفته پس از راهپیمایی در رژه تحلیف باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، در زمین بازی در شیکاگو مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. به عنوان ادای احترام به زندگی او ، دوستانش تصمیم گرفتند با استفاده از نارنجی بیانیه ای علیه خشونت اسلحه بیان کنند. آنها رنگ را انتخاب کردند همان رنگی است که شکارچیان برای محافظت از خود می پوشند.

از آن زمان ، این جنبش با صدها هزار نفر گسترش یافته است که حمایت خود را از فراخوان مهار خشونت با اسلحه در آمریکا با هشتگ # نارنجی پوشیدند. شما می توانید ما را در اضافه کنید جذابیت به لیست

برای نشان دادن همبستگی ، چند نفر از کارمندان ما برای ایجاد یک بیانیه ظاهر زیبایی نارنجی ایجاد کردند. مهم نیست که شما در مورد اصلاحیه دوم ایستاده اید ، کاملاً واضح است که چیزی باید تغییر کند.

جیحان فوربس ، سردبیر ، Allure.com

با احترام از جیحان فوربس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>