کارخانه هافمن نئوپاک نقاط عطف کربن و پایداری را برآورده می کند

مرکز مستقر در مجارستان برای اقدامات پایدار گواهینامه ISCC PLUS را دریافت کرده است

هافمن نئوپاک ، متخصص بسته بندی ، ممیزی را که توسط بین المللی پایداری و صدور گواهینامه کربن (ISCC) در تأسیسات تولید لوله خود در دبرسن ، مجارستان انجام شده است ، با موفقیت به پایان رسانده است.

ISCC یک سیستم صدور گواهینامه است که نشان دهنده عملکردهای پایدار ، بدون جنگل زدایی و قابل ردیابی زنجیره تأمین در مورد انواع مواد اولیه ، از جمله تجدیدپذیرهای غیر زیستی و مواد کربنی بازیافتی است.

به Neopac گواهینامه ISCC PLUS اعطا شده است: تا حدی به دلیل کارکرد جداگانه پلی اتیلن بازیافتی (rPE) ، که به گفته وی یکی از اجزای اصلی در محلول های لوله پلاستیکی است ، مجوز شناخته شده است.

کریستین بیرو ، رئیس مدیریت کیفیت Neopac ، گفت: “Neopac به طور مداوم در تلاش است تا پتانسیل پایداری کامل خود ، از جمله مواد مورد استفاده ما ، انرژی مورد استفاده ما و البته راه حل های بسته بندی را ارائه دهد.”

“برای ما ، مهمترین جنبه نامگذاری ISCC PLUS اثبات ردیابی است که ارائه می دهد – این اطمینان به مشتریان ما است که مواد محلول های لوله آنها با مسئولیت پذیری و پایداری تهیه می شوند.”

طبق گفته Neopac ، ISCC هر ساله مجدداً گواهینامه را انجام می دهد ، در حالی که تیم حسابرسی داخلی آن از قابلیت ردیابی مواد ثبت شده توسط ISCC به طور مداوم اطمینان حاصل می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>