کاربران TikTok در حال بریدن دم اسبی خود برای ایجاد مدل موهای شیاک DIY هستند

هر روز نیست که می خواهم این حرف را بزنم ، اما اخیراً یک مورد را دیدم TikTok که باعث شد فک من پایین بیفتد. زن جوانی ، تنها در دستشویی اش ، موهای بلند و مواج خود را در یک دم اسبی بلند فرو برد. در یک دست ، او انتهای تسویه حساب را گرفت و آن را مستقیم به سمت بالا نگه داشت – یک قیچی آشپزخانه در دست دیگر نشسته بود. می توانید تصور کنید که بعد چه اتفاقی افتاده است: Sنیپ ضربه محکم و ناگهانی ضربه محکم و ناگهانی او یک خط مستقیم افقی را از طریق وسط ، از وسط برش داد. به طرز تکان دهنده ای برای من ، او موی دم اسبی را رها کرد تا یک مدل موی کاملاً جدید (و کاملاً زیبا) ایجاد کند ، کامل با لایه های کاملاً شکننده.

بعداً چند تلنگر از انگشت شستم دیدم و شخص دیگری را در حمام آنها دیدم که از یک دست دم اسبی دارد و در دست دیگرش قیچی است. و بعد سومین را دیدم. و دیگری… و دیگری. ظاهراً ، من به پدیده زیبایی بعدی جهان برخورد کردم: موی دم اسبی. اگرچه این فیلم های غیر متعارف موبر نتایج مختلفی از خوب تا شگفت انگیز را نشان می دهد (به کلیپ زیر مراجعه کنید) ، اما کسی تعجب نخواهد کرد که می داند آرایشگران بزرگترین طرفدار نیستند.

تاکیشا استوردیوانت-درو ، آرایشگر شهر نیویورک می گوید: “من این را به هیچ کس در خانه پیشنهاد نمی کنم.” “من اصلا” بریده بریده ای “از این فیلم ها نمی بینم ؛ می بینم [people] برای ایجاد نوعی شکل یا فقط بدست آوردن انتهای تمیز به نوعی از نوک ، انتهای آن را برش دهید. “اریکسون آروناتگویی ، آرایشگر همکار شهر نیویورک می افزاید که ، گرچه بسیاری از مردم از نتایج بریدن DIY خود ، دم اسبی کاملاً راضی هستند. خرد کردن کاملاً جهانی نیست. “این روش ممکن است برای کسی با موهای ظریف موج دار یا موج دار جواب دهد ، جایی که اشتباهات آنقدرها نشان داده نمی شوند ، اما بسیاری از اینها ممکن است با این” روش “اشتباه پیش برود و برای همه بخشنده نیست انواع موها ، “او توضیح می دهد.

بنابراین ، چه می توان اشتباه با موی دم اسبی؟ قبل از پرداختن به این موضوع ، بیایید در مورد این موضوع صحبت کنیم که چرا جمع کردن و خرد کردن موها از این قبیل باعث ایجاد این نوع لایه ها می شود. Arrunategui می گوید: “کوتاه کردن موهایتان در حالت دم اسبی ، لایه هایی شبیه به مو ایجاد می کند زیرا شما بیش از حد همه موها را هدایت می کنید و آنها را به یک نقطه جمع می کنید.” “بنابراین تمام موهای بالای سر شما کوتاه تر و تمام موهای اطراف محیط بلندتر می شوند.”

بسیار ساده به نظر می رسد ، درست است؟ این چنین است ، اما همانطور که آروناتگویی بیشتر توضیح می دهد ، این روش فضای زیادی برای فاک های برگشت ناپذیر باقی می گذارد. او می گوید: “مسئله این روش این است كه ، بسته به محل قرارگیری دم اسبی ، كشش و جهت دانه ، می توانید در نهایت به نتیجه ای بسیار ناهموار و ناهموار با لایه هایی مانند پله برسید.” همچنین از او فرار نمی کند که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که این برش بریده در خانه را امتحان می کنند از قیچی آشپزخانه یا کاردستی استفاده می کنند ، که می تواند منجر به فاجعه ، دم اسبی شود یا نه. “استفاده از قیچی های خانگی تا این حد صریح برای موهای شما مفید نیست و می تواند باعث تقسیم موها شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>