ژوئن 2021 فال – پیش بینی عشق و شغلی

هر نشانه ای را بخوانید پیش بینی های فال 2021 فعلی برای دیدن آنچه که امسال در انتظار شماست یا بررسی کنید مشخصات شخصیتی هر علامت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زودیاک.

ژوئن اینجاست! برای عکاسیهای عقب افتاده ، گرفتگی و شروع فصل سرطان آماده شوید. ماه با ورود سیاره عاشقانه زهره به سرطان عاطفی آغاز می شود چهارشنبه ، 2 ژوئن. این انتقال باعث می شود نه تنها به رابطه جنسی بلکه به صمیمیت عاطفی نیز فکر کنید. دردهای همه گیری باعث شده است که همه ما نیازهای عاطفی و جسمی خود را دوباره ارزیابی کنیم و اگر چیز جدیدی در مورد خودتان کشف کرده اید ، وقت آن است که آن را به دیگران بیان کنید.

پنجشنبه ، 10 ژوئن، ماه جدید و گرفتگی آشفته خورشید را در جوزا های پرفروش به ارمغان می آورد. این یک دستور العمل مناسب برای درام است. گرفتگی ها همیشه کارت های وحشی هستند ، اما با اضافه شدن انرژی شایعات شایعه به جوزا ، این تاریخ می تواند حقایق تکان دهنده ای را فاش کند. اگر می توانید ، در آنجا بمانید و تا زمان خسوف خورشید آرام باشید.

روز بعد ، جمعه ، 11 ژوئن، سیاره جنگجو مریخ وارد لئو جسورانه می شود ، و با اطمینان به شما برکت می دهد آنچه را که لیاقتش را دارید بخواهید. اگر ستاره ها به نفع شما باشند ، چه یک قرار ملاقات اول باشد و چه یک افزایش ، ممکن است هر آنچه را که بخواهید دریافت کنید.

بزرگترین روز طالع بینی ماه فرا می رسد یکشنبه ، 30 خرداد. فصل سرطان شیرین آغاز می شود ، که همه چیز در مورد تابستان و ایجاد خاطرات با عزیزان است. برخی از گلها را در موهای خود قرار دهید زیرا این تاریخ همچنین انقلاب تابستانی است ، یک تعطیلات جادوگری سرگرم کننده و طولانی ترین روز سال.

سیاره خوش شانس مشتری نیز روند بازگشت به عقب را آغاز می کند یکشنبه ، 20 ژوئن ، که در آن خواهد ماند تا یکشنبه هفدهم اکتبر. این وارونه از شما می خواهد آستین ها را بالا بزنید و به کار خود بپردازید ، حتی اگر سخت باشد. این به سادگی به کار در معنای حرفه ای اشاره ندارد ، بلکه به کار ساختن دنیای بهتر اشاره دارد. مراقب اختلافات سیاسی در محافل اجتماعی خود در این مدت باشید.

عطارد متقابل به پایان می رسد سه شنبه 22 ژوئن، کمک به جریان راحت تر ارتباطات ، کاهش تأخیر در سفر ، و امیدوارم که همسران سابق خود را از صندوق ورودی خارج کنید. دومین وارونگی ماه با شروع سیاره رویایی نپتون از رو به عقب برگردد جمعه 25 ژوئن به چهارشنبه ، اول دسامبر. نپتون یک سیاره پر زرق و برق است ، اما به یاد داشته باشید که تمام آنچه می درخشد طلا نیست. ممکن است در این مدت حقایق تندی درباره خود یا روابطتان فاش شود.

یک ماه کامل در برج جدی کوشا در پنجشنبه ، 24 ژوئن ایجاد هیجان در هوا ، کمک به کار راکد یا پروژه های خلاقانه به پایان می رسد. هنگامی که سیاره عاشق ونوس سرطان را ترک می کند و وارد لئو مطمئن می شود ، به ما کمک می کند ارزش خود را در روابط درک کنیم ، ژوئن به پایان می رسد.

پیش بینی های ژوئن توسط علامت زودیاک

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

به عنوان اولین نشانه از زودیاک ، شما دنباله دار هستید. گاهی اوقات ، وقتی راه خود را پیدا نمی کنید ، سختی می کشید. ماه ژوئن یک کسوف آشفته دیگر به همراه می آورد و مطلقاً بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به دیگران شلاق بزنید. به میان وعده های مورد علاقه خود ، حمام مجلل و استراحت فراوان بپردازید تا مطمئن شوید با حداقل درام از فصل گرفتگی در امان هستید. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

هنگامی که مشتری وارونه می رود ، حقیقت در مورد دوستی شما آشکار می شود. بسیاری از روابط ما در طی همه گیر شدن تغییر کرده است و این تغییرات با شروع دوباره معاشرت مجدد مشهود است. شما ممکن است جدا از برخی افراد رشد کرده باشید ، یا حتی از اختلافات سیاسی خود آگاه شوید. خوب است که بگذارید دوستی ها دوستانه های جدیدی که می توانند جای آنها را بگیرند کمرنگ شود. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

شما مدت هاست که سخت کار می کنید ، جوزا ، در طی همه گیر شدن بیماری ، ممکن است به دلیل وضعیت اقتصاد ، احساس کرده باشید که باید تسلیم شوید. موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد ، اما وقتی سیاره خوش شانس مشتری رو به عقب می رود ، شما نتایج کارهای سخت خود را مشاهده می کنید. شما در این ماه نیز میل به صمیمیت احساسی دارید و احتمالاً آن را خواهید یافت. سعی کنید آرام باشید و از آن لذت ببرید. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

یک خورشید گرفتگی بی نظم بهانه ای به شما می دهد تا در درون خود بمانید ، سرطان شیرین ، اما به زودی آماده شوید تا دوباره جوان شوید ، زیرا فصل شما از این ماه آغاز می شود! همه در مورد غم و اندوه تابستان آواز خواهند خواند ، اما شما آن زندگی سرطانی را در تمام سال زندگی می کنید. فصل شما در همان روز انقلاب تابستانی آغاز می شود ، که بهانه مناسبی برای دعوت دوستان و خانواده برای یک مهمانی است. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

لئو (23 جولای – 22 آگوست)

افشاگری های مهم در این ماه در مورد زندگی عاشقانه شما ، لئو ، خوب یا بد آشکار می شود. با رو به عقب رفتن هر دو نپتون و مشتری ، همه حقایق آشکار خواهد شد. فقط بخاطر داشته باشید که کنار گذاشتن روابط گذشته از تاریخ انقضا ، امکان ایجاد ارتباطات جدیدتر و سالم تری را فراهم می کند ، بنابراین اگر لازم است با آن مبارزه نکنید. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

شما یکی از باهوش ترین نشانه های زودیاک هستید ، عزیزم باکره ، اما حتی وقتی یک رابطه بیش از سهم پرچم های قرمز باشد ، می توانید نادیده بگیرید. مشکلی نیست اگر کسی را بزرگتر کرده باشید ، یا وضعیتی دیگر درست نیست. وقتی هر دو مشتری و نپتون در این ماه دچار واپسگرایی می شوند ، توهماتی درمورد آنچه واقعاً هستند نمایان می شوند. عشق به خود را دو برابر کنید تا به خود یادآوری کنید که ارزش دنیا را دارید و نیازی نیست با افرادی که شما را مسلم می دانند قرار بگذارید. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

شما نشانه عدالت هستید ، ترازو شیرین ، که توسط ترازو نشان داده می شود. شما از دعوا متنفر هستید ، اما این همان اتفاقی است که در فصل گرفتگی می افتد. ژوئن از شما می خواهد خودتان را در اولویت قرار دهید. شما نمی توانید با نشان دادن افرادی که نمی خواهند گوش دهند ، دنیا را درست کنید ، اما می توانید از این طریق خود را فرسوده کنید. قدم برداشتن به عقب برای استراحت می تواند ضداسلامی به نظر برسد ، اما در واقع ، وقتی برای اوقات فراغت وقت بگذارید ، زندگی راحت تر ، پربارتر و پاداش آورتر می شود. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

شما کاملاً تخیل دارید ، عقرب ، و این اغلب بخش عمده ای از دلیل این است که مردم شما را دوست دارند. اما گاهی اوقات ، استعداد شما کمی آشفتگی ایجاد می کند ، و فصل کسوف به اندازه کافی درام دارد. برای مراقبت از خود و ابزارهایی مانند مراقبه ، تکیه دهید تا در این مدت زمین گیر بمانید. ونوس ، سیاره عشق ، شما را در خانه احساس می کند و این زمان خوبی برای لانه سازی و ایجاد یک پایگاه خانه راحت است. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

شما از آن دسته افرادی هستید که به نظر می رسد خوش شانسی را به خود جلب می کند و این به این دلیل است که مشتری خوش شانس سیاره حاکم شماست. با این حال ، وقتی سیاره زیبای شما رو به عقب می رود ، این شما هستید که باید شانس خود را بدست آورید. هنگامی که سیاره جنگجو مریخ وارد لئو پررنگ می شود ، شما آماده اید که به متنفران بگویید که کجا باید آن را پرت کنند. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

مراقب سلامتی و تندرستی خود باشید ، برج جدی ، زغال سنگ. بله ، این بدان معناست که سرانجام به پزشک و دندانپزشک مراجعه کنید ، بیمه اجازه می دهد ، اما همچنین به معنای سلامت عاطفی شماست. سعی کنید بطری را در همه چیز متوقف کنید و احساسات خود را به عزیزان خود ابراز کنید. آنها با توجه و بوسه های زیادی به شما جبران می کنند که در بالای دنیا احساس خواهید کرد. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

یک ژوئن کم آب و تاب دلو را امتحان کنید ، زیرا یک ماه گرفتگی رخ می دهد و چندین عقب گرد در این ماه اتفاق می افتد. شما عاشق همگام سازی با آخرین فن آوری هستید اما می توانید از وقفه در شبکه های اجتماعی برای کاهش زمان صفحه نمایش و استرس خود استفاده کنید. اگر می توانید از درگیری های کوچک ناشی از خسوف جلوگیری کنید ، تا پایان این ماه عشق و توجه سکسی فراوان به وجود می آید. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

سیاره حاکم شما ، نپتون رویایی و پر زرق و برق ، در این ماه عقب مانده است. ممکن است احساس کنید که مانند یک زاهد هستید ، با خوشحالی خود را در داخل حبس می کنید تا از این درام لذت ببرید. اما ژوئن فرصت های عاشقانه خارق العاده ای را نیز به همراه دارد ، بنابراین لطفاً چهره خود را برای مدت طولانی از جهان پنهان نکنید. برای بدست آوردن درون نگری ارزشمند از زمان تنها استفاده کنید. فال کامل ماه ژوئن خود را اینجا بخوانید.


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>