ژل امولسیون کننده جدید BENTONE LUXE XO برای آب در سیستم های روغن

در مقایسه با آب سنتی در قالب های روغن ، BENTONE LUXE XO ثبات فوق العاده ای را در تعلیق رنگدانه ها و ذرات حتی در چندین چرخه انجماد و ذوب فراهم می کند.

در پاسخ به تقاضای جهانی مصرف کنندگان برای محصولات مراقبت از پوست که احساس خوبی در پوست ایجاد می کنند ، Elementis ژل امولسیون کننده BENTONE® LUXE XO را برای آب محصولات مراقبت شخصی در فرمولاسیون روغن تولید کرده است. BENTONE® LUXE XO ماده موثری برای مراقبت از مواد معدنی در برابر آفتاب ، مراقبت از چهره برتر ، درمان پس از زیبایی و فرمولاسیون مواد مغذی فرمولاسیون محصولات مراقبت از بدن است که برای فرمول سازها پویا و انعطاف پذیر است.

“مصرف کنندگان امروز با چالش های جدیدی روبرو هستند زیرا تمایل به افزایش رژیم های پاکسازی پوست و ضد عفونی کننده پوست است که توسط بیماری همه گیر COVID-19 پیش بینی شده است. استفاده از ماسک صورت هر روز ، اغلب برای مدت زمان طولانی ، باعث تحریک پوست حساس نیز می شود. “توضیحات Stijn Dejonckheere ، معاون ارشد رئیس بخش واحد مراقبت شخصی Elementis.

“برای رفع این چالش های بسیار واقعی و گاهی ناراحت کننده ، مصرف کنندگان به دنبال محصولات مراقبت از پوست در انواع مختلف قالب ها – کرم ، لوسیون ، سرم ، میله ، کانسیلر و پایه آرایش رنگی هستند که برای پوست تحریک کننده نیست. این جدیدترین الحاق اخیر به سری محصولات محبوب BENTONE® LUXE با ایجاد ثبات در بارهای کم و بسیار زیاد روغن در آب در سیستم های روغن ، هنگام ایجاد فرمول بندی برای این سناریوهای “جدید طبیعی” مراقبت از پوست ، انعطاف پذیری بالاتری را برای سازندگان محصولات مراقبت از پوست فراهم می کند. “

چگونه کار می کند

با توجه به تلاش مصرف کنندگان برای محصولات مراقبت شخصی که احساس خوبی بر روی پوست دارند ، آب سنتی موجود در فرمول های روغن به دلیل بافت سنگین از آن بی بهره است. BENTONE® LUXE XO احساسی منحصر به فرد و لوکس ایجاد می کند. در مقایسه با آب سنتی در قالب های روغن ، BENTONE® LUXE XO ثبات فوق العاده ای را در تعلیق رنگدانه ها و ذرات حتی در چندین دوره یخ-ذوب فراهم می کند.

علاوه بر مزایای آن در مراقبت از پوست کلاسیک ، BENTONE® LUXE XO از مقاومت در برابر آب فرمول ها پشتیبانی می کند. بنابراین ، این یک انتخاب طبیعی در ایجاد مراقبت از آفتاب با عملکرد بالا و ایجاد مقاومت در برابر سایش عالی و تشکیل لایه برتر است.

“BENTONE® LUXE XO امکان ایجاد بافت های منحصر به فرد را فراهم می کند. تیم خلاق ما در کلن کتابخانه ای از فرمول ها را از سرم های سبک گرفته تا سیستم های جامد با استفاده از خواص امولسیونی قوی ایجاد کرده اند. BENTONE® LUXE XO یک افزودنی ارزشمند به خط BENTONE® LUXE است ، ابزارهایی را برای ایجاد بافت های متنوع و تجارب حسی فراهم می کند. “می گوید: کیم بورچ ، مدیر فنی جهانی – مراقبت های شخصی.

Elementis با استفاده از BENTONE® LUXE XO به مشتریان خود در زمینه تهیه و آزمایش کرم های دستی ، لوسیون های ضد آفتاب و سایر محصولات کمک کرده است. نمونه های BENTONE® LUXE XO از طریق وب سایت آنها به آدرس www.elementis.com یا تماس با نماینده محلی فروش Elementis در دسترس است. BENTONE® LUXE XO از طریق نمایندگی های فروش Elementis و توزیع کنندگان مجاز برای تحویل در هر منطقه از جهان به صورت تجاری در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد محصولات BENTONE® LUXE و همچنین فرمول های موجود در سایت www.elementis.com/personal-care/bentoneluxe موجود است

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>