چیزهای سیاه: ذغال فعال چیست؟

Ollie Brittan و Toby Brittan of Whites Beaconsfield توضیح می دهند که زغال فعال چیست و کاربردهای آن در مراقبت از دهان چیست

زغال فعال ، چه به صورت پودر باشد و چه به صورت خمیر دندان ساخته شود ، واقعاً حرکت گروه مراقبت از دهان را از عملکرد به افسانه آغاز می کند.

یکی از مارک های سوار بر این موج مارک انگلیسی Whites Beaconsfield است که در پایان سال 2019 توسط برادران اولی و توبی بریتان و تام جانسون تاسیس شد.

این شرکت تازه کار فقط در مدت یک سال از درآمد 4 میلیون پوندی برخوردار بوده و قصد دارد در سراسر اروپا و ایالات متحده گسترش یابد.

در این مقاله ، برادران بریتان همه چیز را در مورد ذغال فعال استفاده شده در لهستانی Activated Charcoal با نام تجاری خود و محصولات مشابه توضیح می دهند.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>