چگونه کاشت پستان در 30 سال گذشته تغییر کرده است

1992: پاملا اندرسون در حال دویدن با پایین است ساعت مچی ساحل ، ایمپلنت های پستان را به عرصه بزرگتر که بهتر است منتقل کنید. در همان سال توقف داوطلبانه کاشت سیلیکون در ایالات متحده اعلام شد و این نگرانی را در مورد مصرف کننده دارد که نشت منجر به بیماری های سیستمیک مانند آرتریت روماتوئید می شود.

1996: جراحی های کاشت نمک از سال 1992 تاکنون 72 درصد افزایش یافته است ، اما سیلیکون کاملاً فراموش نشده است: دو سال بعد ، محققان در ایالات متحده ، دانمارک و سوئد هیچ دلیل قانع کننده ای مبنی بر نشت سیلیکون در ایجاد بیماری پیدا نکردند.

2002: جراحی پلاستیک به یک ورزش تماشاچی تبدیل می شود: Makeover شدید تصاویر گرافیکی از جراحی های افزایش پستان را به صفحه نمایش کوچک می آورد. و از بازدارندگی به دور است. در آن سال ، 249641 زن ایمپلنت می کنند – این 147 درصد بیشتر از پنج سال قبل است.

2006: سیلیکون برگشته است. FDA به دو ایمپلنت سیلیکون اجازه تأیید می دهد و تولیدکنندگان برای تولید نسل جدید و حتی طبیعی تر از آنها کار می کنند.

2008: برای اولین بار ، افزایش پستان با انجام 307،230 روش ، از لیپوساکشن به عنوان محبوب ترین شکل جراحی زیبایی در ایالات متحده پیشی می گیرد.

2017: جذابیت گزارش های مربوط به تغییر پارادایم: “کاشت های آرایشی پستانی قبلاً دارای یک کار بودند: سینه های خود را بزرگتر کنید. اکنون شکل و تناسب ، نه فقط اندازه مهم است.”

2019: برخی از ایمپلنت ها مورد بررسی قرار می گیرند: FDA خواستار فراخوانی داوطلبانه ایمپلنت های بافتی آلرگان (که اغلب در جراحی های ترمیمی به دنبال ماستکتومی استفاده می شود) می شود زیرا گزارش ها حاکی از وجود پیوند به لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک ، نوعی از سرطان است.

2021: افزودن سینه همچنان در حال تکامل است: آدام آر کولکر ، جراح پلاستیک در شهر نیویورک می گوید: “من پیش بینی می کنم تغییرات تکاملی در ایمپلنت ها و تکنیک هایی که برای قرار دادن آنها استفاده می کنیم ، باشد.” به عنوان مثال ، یک روش کم تهاجمی برای قرار دادن ایمپلنت از طریق یک برش کوچک در کاستاریکا در آزمایش است ، می گوید: استیون تیتلباوم ، جراح پلاستیک در سانتا مونیکا ، بنابراین شما ممکن است بدون بیهوشی عمومی عمل کنید.


اکنون درباره کاشت پستان بیشتر بخوانید:


خواندن تمام شد؟ دالی پرتون را ببینید که تکامل نگاه نمادین خود را از بین می برد:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>