چگونه می توان Uni-Liner Trend را امتحان کرد | نکات خبره ، عکس ها

اگر آماده امتحان uni-liner نیز هستید ، باید چند ابزار اصلی را تهیه کنید. اول و مهمترین: برس های بسیار نازک. Funes بدیهی است که طرفدار قلم موهایی است که او با همکاری مارک زیبایی indie By Melolops ایجاد کرده است ، در حالی که Pender مسواک را از یک فروشگاه صنایع دستی ترجیح می دهد. آنها توضیح می دهند: “به نظر من بسیار انعطاف پذیرتر و کوچکتر از برس های آرایش هستند.” من شخصاً برس Moda Fine Liner را پیشنهاد می کنم.

برای رنگهای پر جنب و جوش و اکتان بالا ، Funes یکی از طرفداران مشهور آسترهای فعال شده در آب است زیرا سازگاری کاملاً مات و نقاشی برای یک لاین بدون درز و با تأثیر بالا است. او همچنین مجموعه های خودش را به عنوان بخشی از مجموعه خود با By Melolops دارد. Funes اضافه می کند ، رنگ های لوازم آرایشی Glisten و Glam Vice نیز گزینه های خوبی هستند. از طرف دیگر ، Pender به پالت آرایش بهشت ​​Mehron می رسد ، که آنها آن را “یک ماده اصلی مطلق در [their] زندگی ”

پندر دختران Powerpuffیک خط کش الهام گرفته شده است

جاسیندا پندر / اینستاگرام

اگر نمی خواهید با یک برس و بوش جداگانه آشفتگی کنید ، Lid Lick یا بهترین آسترهای باز چشم UZ برنده زیبایی را امتحان کنید.

خط چشم باز نشده UZ در سیاه و سفید با آرم بسته جعبه زیبایی و جذابیت

از آنجا ، Funes می گوید شما می توانید به سادگی Solange یا همان آوانگارد مانند Pender بروید. برای زیبایی زیبا و براق ، کار خود را با نقاشی روی آستر بالدار کلاسیک شروع کنید. سپس ، خطوط را از گوشه های داخلی خود در امتداد پل بینی خود متصل کنید. به همین راحتی

برای رویکرد انتزاعی پندر ، آنها علم خاصی ندارند. آنها از قبل برنامه ریزی نمی کنند و چیزی را روی پوست خود ترسیم نمی کنند. درعوض ، Pender فقط به شما اجازه می دهد تصورات آنها را بدست بیاورد. آنها می گویند: “هیچ قانونی برای دستیابی به ظاهر وجود ندارد”. “Uniliner درباره بیان خود است و هرچه به نظرت می رسد ، می گویم دنبالش باش.”

و همانطور که فونس می گوید ، “من فکر می کنم برای همه شگفت انگیز به نظر می رسد.” من دوم


درباره خط چشم بیشتر بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که هنرمندان آرایش خود را به نقاشی های مونه تبدیل می کنند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>