چگونه می توان یک محصول مراقبت از دندان هم روال تهیه کرد

با ارتقا category گروه مراقبت از دهان و دندان به “زیبایی دهان” ، Tanja Budde در مورد قالب های جدید هیجان انگیز پاکسازی دندان بحث می کند

گروه مراقبت از دهان و دندان ، که یک بار تحت سلطه خمیردندان ها و دهانشویه های سنتی قرار گرفته بود ، اصلاحات جدیدی داشته است ، با قالب ها ، مواد تشکیل دهنده و ادعاهای هیجان انگیز جدید همگراست و این گروه را از مراقبت های دهانی به زیبایی دهان و دندان می برد.

مارک هایی مانند Moon Oral Care ، Cocofloss و زیر برند جدید CO. Colgate این بخش را برای جنرال Zers که می خواهند بهترین لبخند خود را برای رسانه های اجتماعی بزنند ، به یک بخش مطلوب تبدیل کرده است.

در این مقاله ، Tanja Budde ، رئیس نوآوری و بازاریابی فنی در Omya ، تمام روندهای اصلی در مراقبت از دهان ، مواد ایده آل و نحوه استفاده از آنها را در فرمول مراقبت از دهان و دندان که همه جعبه ها را انتخاب می کند ، پوشش می دهد.


. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>