چگونه می توان به مواد وگان تغییر وضعیت داد؟

با توجه به این که حتی مصرف کنندگان غیر وگان محصولات آرایشی وگان را انتخاب می کنند ، بیزینس لوازم آرایشی و بهداشتی نگاهی به برخی از موادی می اندازد که می توانند جایگزین لک های ناشی از حیوانات شوند

در چند سال گذشته تقاضای زیادی برای محصولات آرایشی و بهداشتی دیده شده است که به عنوان “وگان” طبقه بندی می شوند.

فرانسیس جوردن ، مسئول رسانه و روابط عمومی در انجمن وگان ، به فرانچین جوردن ، گفت: “طبق آینده نگرش بازار ، این افزایش به دلیل افزایش نگرانی در مورد بهداشت و ایمنی ، در کنار تغییر نگرش نسبت به درمان حیوانات است.” تجارت لوازم آرایشی.

جوردن می گوید ، بخشی از این امر توسط مصرف كنندگانی صورت گرفته است كه می خواهند دوبار بررسی كنند كه خریدهای زیبایی آنها روی حیوانات آزمایش نشده است. این حتی در انگلستان نیز صادق است ، صرف نظر از اینکه فروش لوازم آرایشی آزمایش شده روی حیوانات از مارس 2013 در سراسر اتحادیه اروپا ممنوع شده است.

جردن می گوید: “گیاهخواران و غیر وگان ها از فکر محصولات زیبایی و آرایشی که استفاده می کنند بر روی حیوانات متنفر است.” وی گفت: “یك نظرسنجی از انجمن وگان نشان داد كه از هر پنج انگلیسی یكی بررسی می كند كه آیا لوازم آرایشی آنها روی حیوانات آزمایش نشده است ، به این معنی كه تعداد بیشتری از خریداران به دنبال انتخاب اخلاقی هستند.

“مارک ها و مشاغل ناامید هستند که با تقاضای فزاینده مطابقت داشته باشند ، زیرا هرچه بیشتر و بیشتر برای مارک تجاری وگان مشاهده می شود. علامت تجاری به شما کمک می کند تا محصولات حامل آفتابگردان فاقد مواد تشکیل دهنده حیوانات و آزمایشات حیوانی باشد. “

گیاهخواری و رفاه حیوانات به طور کلی حرکتی است که ترکیب کننده های محصولات زیبایی کاملاً از آن آگاه هستند و به طور کلی می خواهند در آن دخیل باشند.

باربورا هارماتووا و میروسلاوا کورنوا ، مدرسان درجه بندی در فرمول بوتانیکا ، مدرسه آنلاین فرمولاسیون آرایشی و بهداشتی ارگانیک ، به تجارت لوازم آرایشی: “ما می بینیم که دانشجویان ما به عنوان فرمول کننده های طبیعی ، نه تنها از این روند بازار و فشار مصرف کننده آگاه هستند ، بلکه مشتاقانه اطمینان دارند که به هر دو دلیل اخلاقی و زیست محیطی ، رفاه حیوانات نیز باید در محصولات آرایشی و بهداشتی ایجاد شود.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>