چگونه می توان برای یک عکس گذرنامه آماده شد که 10 سال از آن متنفر نیستید

عکس پاسپورت من چیزی در این مورد نمی داند. او از اروپا شیرین و شاد و هیجان زده است. من که دقیقاً بدآموزی ندارم ، من رفتم تا بعد از کلاس HIIT عکس بگیرم. مقداری ریمل و خط چشم در ماشین خود ، که می خواستم در یک مکان اولیه مقابل Whole Foods پارک کنم ، شل شدم. یادم می آید که احساس می کردم واقعاً در مسافرت هستم: زنی در حال حرکت ، نابغه ای سیار. و کلاس تمرین به صورت من درخشش خوبی بخشیده بود ، یا حداقل این چیزی است که اندورفین های مغزم بیداد می کنند.

سلولهای دیگر مغز من متمرکز بر عکس پاسپورت معروفی بود که من چند سال قبل از پرنس با پوزخندی زخمی دیده بودم که به نظر می رسید او تازه زبان جدیدی اختراع کرده است – و هرگز آن را به شما نمی آموزد. چهره او با دقت ، سستی و بیش از همه ، بسیار براق بود. من مجبور شدم آن تصویر را از ذهنم دور کنم زیرا به طور کلی ، عکاسی برای گرفتن عکس گذرنامه حکایت از اجتناب از هرگونه آرایش براق ، که می تواند نور را به شدت شکست دهد ، حکم می کند. و من تیم ویرایش عکس پرینس را در اختیار ندارم. اما ، به احترام آیکون ، تصمیم گرفتم که موها ، تنها دارایی من در این دنیا ، به زیبایی در اطراف سرم حلقه شود.

همانطور که عکس گرفته شد ، من یک توصیه ماندگار در مورد عکسهای ID را مشغول کردم که مفید واقع شدند: اگر قاب عکس کوچک است ، مدل (در این مورد من) باید چانه خود را به جلو بکشد تا گردن را بلند کند. اما فکر می کنم چون بیشتر به پرنس فکر می کردم ، بیان من خیلی استرس نداشت.

پاسپورتم به مدت یک سال پشت دراور لباس زیرم فرو رفت. آنچه احساس بسیار مهم و سرنوشت ساز شده بود – دسترسی به جهان – به یک سند رسمی رکود تبدیل شد. اما وقتی هنگام جستجوی یک زیر لباس زیر ، سطح لغزنده چرم مصنوعی او را احساس کردم ، او را بیرون می کشیدم تا با حسرت به عکس من نگاه کند. صورتم پر از ظرافت دنیای چشمان روشن بود. من در صحنه سنتی صحنه پردازی برای عکس گذرنامه غرق شده بودم ، یک امپرسیوم معروف به نور ملایم ، چاپلوس و گرم: CVS محلی.

در کنار گذرنامه ، یک جعبه مقوایی کوچک وجود دارد که حاوی نسخه های اضافی دو اینچ در دو اینچی عکس است که CVS سخاوتمندانه به من داده است. من نمی دانستم با آنها چه کار کنم ، اما الان تصمیم گرفتم که دوستانی که در یک سال گذشته قصد دیدار آنها را داشتم هرکدام از آنها برای کیف پول هایشان نشانه ای از من دریافت می کنند ، با حداقل زمینه فراهم شده. من می دانم که این فقط چیزی است که آنها از دست داده اند.

گتی ایماژ / اسپنسر پلات
گتی ایماژ / برد بارکت

چند گردشگر ممکن است آنها را بشناسید: ژاکلین کندی ، مرلین مونرو ، ویتنی هوستون.

گتی ایماژ / آماندا ادواردز

شات را بگیرید

نه ، آن یکی نیست. (اما ، بله ، آن را نیز دریافت کنید!) شخصی را که برای دولت پست می کنید تا در 10 سال آینده در مدارک سفر شما ضرب شود. عکس پاسپورت ایده آل باید شخص را به وضوح نشان دهد. چرا نباید آنها را نیز به زیبایی نشان دهد؟ برای جزئیات بیشتر به راهنمای زیر مراجعه کنید.

1. آن را به عقب بکشید

این همان چیزی است که دیوید لوپز ، آرایشگر ، “نگاهی ابدی” می نامد: دم اسبی تنگ که “با استخوان گونه و تاج شما صف می کشد.” به خاطر داشته باشید که اگر موهای خود را پایین می اندازید ، ممکن است از شما خواسته شود گوش های خود را برای عکس قرار دهید. (ایالات متحده دیدن آنها را ترجیح می دهد.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>