چگونه می توان با استفاده از محلول های طبیعی به تمیز کاری مینای دندان دست یافت؟

در پی دستیابی به دندانهای سفید سالم با مواد طبیعی ، Imerys یک درجه مواد معدنی طبیعی نوآورانه ایجاد کرده است ، مخصوصاً برای به حداکثر رساندن اثر خمیر دندان در عین رعایت مینای دندان.

Imerys برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای ترکیب طبیعی تر خمیر دندان بدون به خطر انداختن عملکرد آن ، ImerCare KaoBright ، کائولن طبیعی “مورد تأیید COSMOS” را به عنوان جایگزینی برای سیلیس مصنوعی ساینده تولید کرد.

با تشکر از شکل ذرات منحصر به فرد ، ناشی از یک فرآیند خاص ، ImerCare KaoBright یک عمل پرداخت بالا ایجاد می کند که یک اثر سفید کننده و سطح صاف مینای دندان ایجاد می کند.

ImerCare KaoBright برای سلامت کلی مراقبت از دهان و دندان طراحی شده است.

برای کارآیی بیشتر ، ImerCare KaoBright را می توان با سایر مواد طبیعی خمیر دندان مانند ImerCare PerlWhite 19 ، یک پرلیت طبیعی از محدوده مراقبت از دهان و دندان ImerCare ترکیب کرد.

در واقع ، این دو باعث افزایش خواص تمیز کنندگی و به طور قابل توجهی شاخص طبیعی خمیردندان را ارتقا می دهند. همچنین می توان آن را در فرمولاسیون های نوآورانه خمیر دندان مانند خمیر دندان های جامد گنجانید.

با استفاده از خمیردندان های حاوی نمرات ImerCare Oral Care سطح دندان ها را بدون خراش تمیز کنید ، آسیب به مینای دندان ، عاج ، سطح ریشه و بافت لثه را به حداقل برسانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>