چگونه می توان از پیوندها برای جلوگیری از درد بیشتر تا حد ممکن استفاده کرد

به طور خلاصه ، “اگر یک مشکل برطرف نشود ، یک bunion می تواند منجر به مشکلات دیگری مانند چکش ، تغییر شکل دیگر انگشتان دوم مانند انگشت” کراس اوور “و آرتروز وسط پا شود.” “همچنین ممکن است در زیر توپ پا درد بیشتری داشته باشید.”

چه عواملی باعث تشکیل بانیون می شود؟

متخصصان در حقیقت در مورد علت ایجاد بونیون اختلاف نظر دارند – به طور خاص ، اینکه آیا واقعا می تواند با پوشیدن کفش های تنگ ، بیش از حد باریک یا پاشنه بلند ایجاد شود یا خیر. اما ما می دانیم که دسته موهای نخی در زنان بیشتر دیده می شود. بنابراین ، به احتمال زیاد ، ترکیبی از عوامل می تواند منجر به ایجاد bunions شود. وینفلد می گوید: “این طبیعت معمولاً ژنتیکی است اما با سایش کفش تشدید می شود.”

یک چیز مسلم است: وینفلد توضیح می دهد: “بونیون هایی که درمان نمی شوند ، معمولاً با گذشت زمان پیشرفت می کنند.” بنابراین ، اگر شروع به احساس درد مفصلی کردید یا مشاهده کردید که برآمدگی ایجاد شده است ، به ASAP ارتوپدی مراجعه کنید.

علائمی که نشان می دهد بانیون شروع به شکل گیری می کند چیست؟

علائم هشدار دهنده برای مراقبت عبارتند از بی حسی ، تورم ، درد ، قرمزی و پینه در امتداد خارج انگشت شست پا. عبور انگشت شست از زیر انگشت دوم و / یا درد شروع به انتقال به انگشت دوم پا. البته بزرگترین نشانه این است که اگر مفصل و استخوان خارج انگشت شست پا شروع به بیرون زدگی کند.

كدی توضیح می دهد: “اگر متوجه شوید كه از ناحیه انگشت شست پا برجستگی دارید و دردناك است و در كفش می مالد ، احتمالاً یك ناحیه ملاقه دارید.” “مالیدن انگشت شست پا به انگشت دوم ، حتی وقتی کفش ندارید ، نشانه دیگری است.”

باندون چگونه درمان می شود؟

ساده ترین درمان های خانگی برای شروع خیساندن نمک Epsom روزانه ، تغییر کفش های گسترده تر و پوشیدن کفش های کتانی با درج است. اگر بعد از مدتی تلاش در این زمینه ، پاهایتان همچنان درد دارند ، به پزشک مراجعه کنید. اولین خط درمان از آنجا احتمالاً ارتزها خواهد بود. وینفلد توضیح می دهد: “درمان غیر جراحی bunion شامل اصلاح سایش کفش و ارتز برای کاهش فشار از برجستگی استخوانی است.” “تنها راه برای [truly] یک bunion را با استفاده از روش جراحی اصلاح کنید. “

وینفلد می گوید ، در صورت لزوم جراحی ، این عمل معمولاً تراشیدن برآمدگی و همچنین تنظیم مجدد استخوان های پا است. (اوچ.) بعضی اوقات ، حتی اگر بیمار دو پایش هم داشته باشد ، این جراحی ها هر بار یک پا انجام می شود تا بیمار به جای استفاده از ویلچر از عصا استفاده کند. بهبودی کامل ممکن است هفته ها تا ماه ها به طول انجامد.

برنر توضیح می دهد: “فایده جراحی این است که شما در حال تغییر ساختار بانیون هستید.” “با مراقبت محافظه کارانه ، شما به یک معنا یک باند ماسوره بر روی باندون قرار می دهید ؛ دست انداز را بردارید ، فقط به درد بانیون کمک کنید.”

برخی از خبرهای خوب: برخی از تغییرات جزئی در سبک زندگی وجود دارد که می تواند حداقل اندکی از خرگوش ها کمک کند. برای جلوگیری از شکل گیری آنها در وهله اول ، کودی می گوید که “پوشیدن کفشی که به انگشتان شما فضای باز می دهد و پاهای شما را نمی فشارد ، احتمالاً بهترین کاری است که می توانید انجام دهید!”


اکنون ، روش های بیشتری را برای کمک به شاد نگه داشتن پاهای خود بیاموزید:


اکنون 100 سال مراقبت از پا را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>