چگونه می توان ابرماه کامل توت فرنگی را در روز پنجشنبه 24 ژوئن در برج جدی به سر برد

یک ماه کامل در برج جدی وجود دارد پنجشنبه ، 24 ژوئن، و این یکی از قدرتمندترین روزهای طالع بینی سال است. مطابق با فرهنگ نامه پیر کشاورز، از جمله Algonquin ، Ojibwe ، Dakota و Lakota ، از جمله “ماه توت فرنگی” است زیرا این اتفاق تقریباً در همان زمان آماده شدن توت برای جمع آوری وجود دارد. ماه کامل زمان قدرتمندی برای تجلی ، اوج و تحقق اهداف ماست. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد ماه کامل توت فرنگی ، به علاوه نحوه صرف آن آورده شده است.

ماه کامل توت فرنگی یک ابرماه است

در طول یک ابرماه ، ماه بزرگتر از حالت عادی به نظر می رسد ، مانند یک توپ دیسکو بزرگ که آسمان را روشن می کند. قمر غول پیکر در ساعت 2:40 بعدازظهر به اوج خود می رسد ، اما مطمئناً این برای اکثر ما نور روز خواهد بود. با این حال ، پس از غروب خورشید در جنوب شرقی آسمان هنوز می توانید آن را ببینید. متأسفانه ، ماه در واقع صورتی توت فرنگی به نظر نمی رسد ، اما اگر در 20 دقیقه اول پس از غروب آفتاب آن را بگیرید ، رنگ آن طلایی خواهد شد.

در واقع امسال چندین ابرماه وجود داشته است. این بهار ماه Super Pink Moon را در عقرب به ارمغان آورد دوشنبه ، 26 آوریل، و ماه فوق العاده گل در قوس در چهارشنبه ، 26 مه. Super Super Strawberry Moon چرخه سه مرحله ای را کامل می کند. آخرین ماه کامل بهار و آخرین ابرماه سال 2021 است.

گتی ایماژ

چه معنای ماه کامل در برج جدی است

برج جدی نشانه سو mis تفاهم نیست. بعضی اوقات مردم تصور می کنند که این نشانه همه کارها و عدم بازی است ، اما حقیقت این است که برج جدی ذهن “کار سخت ، سخت بازی کن” را مجسم می کند. درست است که این بزهای دریایی اغلب حرفه ای سخت کوش هستند ، به همین دلیل ممکن است این ماه کامل اخبار پولی یا حرفه ای خوبی به همراه داشته باشد ، پنجشنبه ، 24 ژوئن در تقویم شما Capricorn همچنین توسط کارت شیطان در تاروت نشان داده می شود ، که می تواند به معنای لذت بردن از رضایت خاطر شما باشد ، خواه این بدان معنی است که تمام مسئولیت های حرفه ای خود را سپری می کنید و یک آخر هفته طولانی را پس از یک دوره کار سخت می گذرانید و یا یک چرخش جدید در اتاق خواب را امتحان می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>