چگونه من مدیر کل Shiseido Group شدم

با همکاری CEW ، هلن وود ، مدیر کل NARS ، Clé de Peau Beauté و Laura Mercier ، نحوه صعود از نردبان شرکت های زیبایی و نکات شغلی خود را برای برجسته بودن به عنوان یک رهبر صنعت نشان می دهد

هلن وود مدیر کل Shiseido Group برای مارک های لوکس NARS ، Clé de Peau Beauté و Laura Mercier است.

وود با حرفه ای در زیبایی و مد که شامل Fossil Group ، MAC Cosmetics و Erno Laszlo است ، معتقد است که برقراری ارتباط با همسالان و یافتن فرصت های مختلف خارج از “روزمره” شما ، کلید برجسته شدن است.

او قبل از پیوستن به گروه Shiseido در سال 2018 ، هلن برای “هم شرکت های بزرگ و هم برعکس ، بسیار کوچکتر – تقریباً شرکت های تازه کار” کار کرده بود. “هر انتخابی که در کار خود انجام داده ام پاداش های مثبتی داشته است.”

در اینجا ، وود ، در ارتباط با CEW UK ، آنچه را که وی معتقد است مهمترین مهارتهایی است که یک متخصص صنعت لوازم آرایشی می تواند داشته باشد ، به اشتراک می گذارد ، اینکه چگونه 2020 بر نقش او تأثیر گذاشته و چگونه می تواند به عنوان یک رهبر زیبایی شناخته شود.


چه چیزی شما را به سمت جذب اولین نقش در Shiseido جذب کرد؟

من مشتاق بازگشت به . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>