چگونه من مدیر کل Benefit Cosmetics شدم

Sarah Harbon مدیر کل برند آرایش Benefit Cosmetics انگلستان و ایرلند است.

هاربون با بیش از 14 سال کار در متخصص لوازم آرایشی رنگی متعلق به LVMH ، در سال 2007 به عنوان مدیر فروش منطقه ای به این شرکت پیوست و در رده های بالاتر قرار گرفت و در سال 2018 مدیر کل شد.

لوازم آرایشی و بهداشتی Benefit به دلیل مارک تجاری سرگرم کننده خود شناخته شده است و این اخلاق پر انرژی عامل اصلی فعالیت پربار در این برند است. او به بیزینس لوازم آرایشی و بهداشتی می گوید: “بسیاری از افراد از نظر فنی در شغل خود تبحر دارند ، اما نکته مهم واقعی داشتن کسی است که دارای ارزش های مشابه با مارک تجاری باشد.”

در اینجا ، با همکاری CEW UK ، هاربن آنچه را که وی معتقد است مهمترین مهارتهایی است که یک متخصص صنعت لوازم آرایشی می تواند داشته باشد ، به اشتراک می گذارد ، اینکه چگونه 2020 بر نقش او تأثیر گذاشته و چگونه می تواند به عنوان یک رهبر زیبایی شناخته شود.


چه چیزی شما را به سمت جذب اولین نقش در Benefit سوق داد؟

من برای کار کرده ام . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>