چگونه من رئیس زیبایی در Marks and Spencer شدم

از دستیار فروش روز شنبه تا رئیس Merchandising ، با مشارکت CEW UK ، در اینجا نحوه تارا سینگلتون رئیس زیبایی Marks & Spencer است.

تارا سینگلتون رئیس Merchandising برای خرده فروشی بزرگ چند ملیتی بریتانیایی Marks & Spencer است.

سینگلتون پس از پیوستن به کالای اصلی خیابان بزرگ بعنوان دستیار فروش شنبه ، نزدیک به 20 سال را صرف کار در راه پله های شغلی M&S کرده است.

او به “تجارت تجارت آرایشی” می گوید: “من در کنار برخی از افراد فوق العاده با استعداد کار کرده ام و توانسته ام رشد کرده ، شغل خود را توسعه دهم ، جهان را ببینم و بسیاری از نقش های مختلف و هیجان انگیز را در این حرفه انجام دهم ، بنابراین هرگز احساس کشش برای ادامه حرکت نکرده ام.”

در اینجا ، Singleton در ارتباط با CEW UK ، آنچه را که وی معتقد است مهمترین مهارتهایی است که یک متخصص صنعت لوازم آرایشی می تواند داشته باشد و چگونگی تبدیل شدن به یک پیشرو در زیبایی ، به اشتراک می گذارد.


چه چیزی شما را به سمت جذب اولین نقش در M&S جذب کرد؟

من زندگی خود را به عنوان دستیار شنبه در فروشگاه محلی M&S شروع کردم ، متوجه شدم. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>