چگونه من رئیس زیبایی در Harrods شدم

در همکاری با CEW ، میا کالینز ، رئیس زیبایی در Harrods ، در مورد چگونگی دستیابی به نقش رویایی خود به عنوان خریدار اصلی در یکی از فروشگاه های بزرگ جهان

میا کالینز رئیس زیبایی در Harrods ، یکی از فروشگاه های بزرگ لوکس در جهان است.

وی با حدود 14 سال فعالیت در Knightsbridge ، خرده فروش لندن ، همراه با آنالیز فرد ، مدیر زیبایی هارودز ، اداره جاه طلبانه زیبایی 90،000 متر مربع را هدایت کرد و با فروشگاه های H Beauty ، برجسته بریتانیا را به خارج از پایتخت برد.

وی به بیزینس آرایشی و بهداشتی می گوید: “ما تلاش می کنیم در صنعت زیبایی – و به ویژه زیبایی لوکس” پیشرو باشیم. “در حالی که آن هدف تغییر نکرده است ، آنچه به معنی و نیاز آن است ، مقدار فوق العاده ای تکامل یافته و نقش من با آن تکامل یافته و رشد کرده است.”

در اینجا ، وود در ارتباط با CEW UK ، آنچه را که وی معتقد است مهمترین مهارتهایی است که یک متخصص صنعت لوازم آرایشی می تواند داشته باشد ، به اشتراک می گذارد ، اینکه چگونه 2020 بر نقش او تأثیر گذاشته و چگونه می تواند به عنوان یک پیشرو در زیبایی شناخته شود.


چه چیزی شما را به سمت جذب اولین نقش در هارودز سوق داد؟

من در دانشگاه نیوکاسل تحصیل کردم ، پس از آن به برنامه تحصیلات تکمیلی خرید در دانشگاه پیوستم. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>