چگونه مصرف تستوسترون به انتقال موهای من را تغییر داد

شوارتز توضیح می دهد: “بیشتر اوقات تغییراتی را احساس می کردم. احساس شادی ، آرامش و اضطراب کمتری می کنم.” “و” نکات منفی “در مقایسه با احساس راحتی در بدن و نحوه ارائه شما به جهان بسیار ناچیز است.”

همانطور که در راهنماهای دیگر برای تستوسترون ذکر شده است ، برخی از این که T ممکن است احساسات خود را تغییر دهد ، احتمالاً عصبانی تر می ترسند ، ترس که توسط کلیشه های استروئیدها دامن زده شده است. گلدشتاین می گوید که او به همه بیمارانش توصیه می کند هنگام شروع هورمون ها برای کمک به هدایت احساساتشان در هنگام تغییر چنین شرایط عظیمی ، با یک درمانگر کار کنند. او می گوید که احساساتی که بوجود می آیند ، “همیشه ناشی از تستوسترون است ، اما کنار آمدن با ترانس فوبیا در طی فرایند بیرون آمدن سخت است و همه متفاوت عمل می کنند. دست زدن به این مسئله در حالی که تستوسترون باعث ایجاد تغییراتی در نحوه احساس شما می شود چالش برانگیز است و خوب است که یک گوش منظم داشته باشید تا در هنگام بروز مشکلات به کار شما کمک کند. “

اگرچه T احساسات شما را شکل می دهد ، اما شما هنوز هم هستید. “برخی از افراد در مورد تبدیل شدن به یک فرد کاملاً متفاوت در حال گذار صحبت می کنند … اما این هرگز فقط تستوسترون نیست. تستوسترون تنها یک قطعه از معما است و اغلب به خاطر کارهایی که افراد در طول انتقال انجام می دهند مقصر شناخته می شود که فقط بخشی از عادی شدن فرد است. گلدشتاین توضیح می دهد.

رشد مو

افزایش موهای بدن با دوره تستوسترون یکسان است. گلدشتاین توضیح می دهد ، “هیچ راهی برای كنترل محل رشد مو هنگام مصرف تستوسترون وجود ندارد.” حتی با دوز کمتری ، در مناطقی که ممکن است نداشته باشید مانند جوانه زدن روی صورت ، ران ها ، سینه و بازوها شروع به جوانه زدن می کند. از نظر بافتی ، موها نیز ممکن است درشت شوند. سایت Transgender Care UCSF پیشنهاد می کند به مردان خانواده خود نگاه کنید تا درک کنید که چگونه موهای شما با تستوسترون رشد می کند.

فولیکول های مویی که فعال می شوند از بین نمی روند و حتی بدون T ، شما همچنان موها را در این مکان ها رشد خواهید داد. اگر از رشد مو در T می ترسید ، بدانید که گزینه های از بین بردن مو مانند اپیلاسیون ، اصلاح یا لیزر / الکترولیز موهای زائد امکان پذیر است. از طرف دیگر ، این تغییرات همچنین می تواند جنس سرخوشی باشد. شوارتز توضیح داد: “حدود شش ماه است که به میزان قابل توجهی موی صورت داشتم. همه چیز خوب بود.”

صدا

افراد مبتلا به T معمولاً کمی تعمیق صدای خود را تجربه می کنند ، البته در مراحل مختلف و وابسته به دوز مصرفی. همانطور که بسیاری از منابع اذعان می کنند ، تغییرات صوتی غیرقابل برگشت هستند. من شخصاً احساس کردم که این تغییر از درون ناشی می شود ، اگرچه در حال حاضر تفاوت زیادی وجود ندارد. تقریباً فیلم های بی پایان آنلاین در TikTok ، YouTube و سایر رسانه های اجتماعی وجود دارد. (من شخصاً کاربر TikTok @ shovelbug را دنبال کردم ، از همان زمان که ما T را شروع کردیم و مقایسه پیشرفت من با آنها جالب بود).

ارتباط جنسی

وقتی نوبت به جنسیت و میل جنسی می رسد ، T توانایی تغییر احساس و احساس شما را دارد ، اما کلیشه ها در مورد چگونگی شاخی شدن و چگونگی رشد جنسی شما تا حد زیادی به شما بستگی دارد. برخی از تغییرات در میل جنسی انتظار می رود. همانطور که در بررسی اجمالی UCSF از هورمون درمانی مردانگی بیان می شود ، “شما ممکن است دریابید که اعمال جنسی مختلف یا قسمتهای مختلف بدن شما لذت اروتیکی را برای شما به ارمغان می آورد. برخی از افراد دریافتند که در هنگام مصرف تستوسترون علایق جنسی ، جذابیتها یا جهت گیری آنها تغییر می کند. بهتر است این احساسات جدید را کاوش کنید تا اینکه آنها را در بطری پر نگه دارید. ” درست است که برخی از مردان ترنس تغییراتی در ترجیح جنسی را تجربه می کنند ، اما تحقیقات نشان می دهد ، “سردرگمی قبل و بعد از انتقال ، پذیرش اجتماعی و خودپسندی ، و همچنین مفهوم گرایش جنسی” ممکن است تغییرات ترجیحی را در طی هورمون درمانی توضیح دهد.

تغییرات در دستگاه تناسلی یا “رشد پایین”

تستوسترون باعث ایجاد تغییرات فیزیکی در دستگاه تناسلی شما می شود ، یعنی بزرگ شدن کلیتور ، که به طور عامیانه به عنوان “رشد پایین” شناخته می شود. رشد پایین پس از توقف T معکوس نخواهد شد و اغلب به عنوان ترس برای کسانی که شروع کار می کنند ذکر می شود اما در واقع یکی از اولین تغییرات مشخصی است که افراد مشاهده می کنند. شوارتز توضیح می دهد: “من واقعاً از رشد پایین ترسیده بودم ، اما او می گوید كه با ترس از عقیده ، ترس او” احمقانه و عمدتا محصول ترانس هراسی درونی من بود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>