چگونه مدیر کسب و کار Lookfantastics جدید را تحت تأثیر قرار دهیم

مدیر جدید کسب و کار در Lookfantastic ، لورن پوسادا ، مارک هایی را که می خواهد آنلاین ذخیره کند و دسته زیبایی را که بیشتر از همه در سال 2021 هیجان زده است ، برمی دارد.

لورن پوسادا

فروشگاه های بسته و قفل شده ، مارک های زیبایی را مجبور کرده است تا حضور آنلاین خود را گسترش دهند و فروشندگان لوازم آرایشی از این مزایا بهره مند می شوند.

فروش در خرده فروشی زیبایی آنلاین زیبا به مالک خود کمک کرد گروه Hut افزایش 51 درصدی درآمد سالیانه برای Q4 را تجربه کرد و عملکرد بیش از 10 درصدی را در پیش بینی کرد.

در این پرسش و پاسخ اختصاصی ، مدیر تجاری جدید Lookfantastic ، لورن پوزادا ، می گوید چگونگی شیوع بیماری بر مارک های زیبایی که با آن همکاری می شود و مقوله ای که وی در سال 2021 بیشترین هیجان را دارد که خود مراقبت از خود نیست ، تأثیر گذاشته است.


نقش شما در THG شامل چه مواردی است؟

به عنوان مدیر جدید کسب و کار انگلستان برای برند THG Beauty Lookfantastic ، این روزها سوار مارک های جدید می شوند ، مارک های بالقوه را در اختیار شما قرار می دهند و در کنار تیم های بازاریابی و روابط عمومی ما در حال برنامه ریزی و پشتیبانی از راه اندازی نام های تجاری جدید هستند.

به عنوان بخشی از این نقش ، تمرکز بر روی استراتژی بلند مدت تجارت جدید ما است ، بنابراین من به طور مداوم با تغییرات و روندهای بازار هماهنگ می شوم تا اطمینان حاصل شود که مارک های جدید هیجان انگیزی را راه اندازی می کنیم که خواسته های مشتری را برآورده و فراتر از آن می گذارند.

Lookfantastic چگونه می خواهد پیشنهاد زیبایی خود را گسترش دهد؟

Lookfantastic به طور مداوم در تلاش است تا پیشنهادات زیبایی خود را در همه دسته ها – مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، مواد آرایشی رنگی ، عطر ، ابزار و رفاه گسترش دهد. مانیفست ما ارائه انتخاب به مشتریان در سطح جهانی است.

این شامل هر دو نام خانواده برای مارک های indie ، بدون در نظر گرفتن اندازه و مکان است. با این وجود پس از مشاهده تقاضای مشتری در این منطقه ، به ویژه در میان هزاره ها و ژنرال های بزرگ ، تمرکز مقطعی بر روی “زیبایی پاک” داریم.

یک مارک برای تهیه سهام در Lookfantastic به چه مدارکی نیاز دارد؟

به طور خلاصه ، ما عاشق مارک هایی هستیم که چیز جدیدی را روی میز می آورند.

مارک هایی که نوآورانه هستند و چیزی را به ارمغان می آورند که مشتریان ما قبلاً ندیده اند ، همیشه برجسته و مورد توجه ما قرار می گیرند.

همانطور که گفته شد ، اول از همه و همه ، ما به آنچه مشتریان می خواهیم گوش می دهیم. بنابراین ، اگر مشتریان ما به ما بگویند که می خواهند مارک تجاری را در سایت خود ببینند یا به طور کلی سر و صدایی در مورد یک مارک تجاری جدید درحال ظهور و هیجان انگیز ببینیم ، ما با آنها تماس خواهیم گرفت.

همه گیری چگونه بر مارک هایی که با آنها همکاری کرده اید تأثیر گذاشته است؟

اولویت ما تأمین تقاضای بی سابقه خرید آنلاین موارد ضروری است که مشتریان ممکن است قبلاً از داخل فروشگاه خریداری کرده باشند – به عنوان مثال ، شستشوی دست و ضدعفونی کننده ، شامپو و شستشوی بدن.

بنابراین مارکهای زیادی را در بازارهای خیابان های انگلیس پیدا می کنیم. به همین ترتیب ، مارک هایی که به افزایش سلامتی و سلامتی توجه دارند ، در استراتژی ما برجسته تر شده اند تا از رفاه مشتریان در سراسر همه گیر و فراتر از آن حمایت کنند.

سرانجام ، عطر و بوی خانه یکی دیگر از مناطق رشد برای ما است تا بتوانیم در خدمت کسانی باشیم که می خواهند در طول قفل کردن ، کمی لوکس به خانه های خود اضافه کنند.

Lookfantastic بهینه سازی تجارت الکترونیکی برای مارک های زیبایی چگونه است؟

تمام سیستم عامل های زیبایی THG توسط THG Ingenuity تأمین می شوند ، که صدها مشتری شخص ثالث نیز از آنها برای رشد مستقیم آنها به مشتری استفاده می کنند.

با این کار ، داده های فراوانی در دسترس است که ما می توانیم در مورد بینش روند ، رفتار مشتری ، عادت های هزینه ای و موارد دیگر با شرکای تجاری خود به اشتراک بگذاریم.

داده ها واقعاً ارزشمند هستند و همان چیزی است که به ما امکان می دهد تا Lookfantastic و شرکای تجاری خود را در سطح جهانی پیش ببریم.

ما همچنین طی سال جاری طیف وسیعی از ویژگی های جدید را برای بهینه سازی تجربه خرید برای مشتریان خود راه اندازی کرده ایم ، زیرا می دانیم همه گیری باعث تغییر روش خرید مردم برای زیبایی برای همیشه شده است.

این تحولات مداوم به منظور تقویت قدرت Lookfantastic و شرکای ما برای رشد سریع و دستیابی به میلیونها مشتری در سراسر جهان ادامه خواهد یافت.

در سال 2021 از کدام دسته زیبایی بیشتر هیجان زده اید و چرا؟


عطر – فرصتی عظیم برای ما در اینجا وجود دارد و مارک های فوق العاده هیجان انگیزی در طول سال 2021 در این گروه به ما می پیوندند. این فضا را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>