چگونه مدل موی مبارزان می تواند تفاوت بین برد و باخت را ایجاد کند – مصاحبه ها

بعضی اوقات ، مانند بوکس المپیک ، به دلیل قوانین و مقررات خاصی ، مدل موهای مخصوص مبارزه لازم است. جینی فوخس ، کاپیتان تیم بوکس المپیک ایالات متحده می گوید: “این قوانین بیان می کند که بوکسورها در حین رقابت نمی توانند یک اینچ مو از پوشش سر خود نشان دهند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که موهای من بلند است.” حتی در این صورت ، نگه داشتن مغز او در دعوا به جای مو نیز برای او اولویت اصلی است. فوچس به یاد می آورد: “احساس احساس بیرون آمدن موهای من به طور خودکار تمرکز من را به سمت موهایم تغییر می دهد – موهای من نیز در بینایی من افتاده است و بر بینایی من در حلقه تأثیر می گذارد.” “دانستن اینکه موهای من با خیال راحت بلند شده است ، به من کمک می کند تا اعتماد کامل به حلقه داشته باشم.” یک جفت نوار بافتنی فرانسوی یا هلندی نیز همان چیزی است که به نظر او م styleثرترین سبک است.

مدل مو برای کسانی که در ورزش های مختلف دست و پنجه نرم می کنند (ورزشهایی که نیاز به گرفتن و تسلیم مخالفان خود مانند جیو-جیتسو ، جودو یا کشتی) دارند به همان اندازه مهم است. هلن مارولیس ، قهرمان دو دوره کشتی جهانی و دارنده مدال طلای المپیک ، توضیح می دهد: “بسیاری از اوقات ، دختران ، به جای اینکه سر شما را بگیرند و آن را پایین بکشند ، آنها موهای شما را می گیرند.” “حتی اگر این غیرقانونی باشد ، بسیار اتفاق می افتد.” گاهی موهای یک کشتی گیر حتی می تواند بین بدن و رقیب یا بین بدن و تشک گیر کند که در این صورت گیر می کند و نمی تواند حرکات خاصی را اجرا کند. مارولیس می افزاید: این بدترین سناریو تا جایی است که موهای کشتی فراتر می رود. به همین دلیل سبک انتخابی او برای رقابت “یک دسته گره های پیچیده” است.

مدل های مدل مو برای بسیاری از مبارزان چیزی فراتر از عملی نیز نشان می دهند. همانطور که هالی لاوسون بوکسور و مربی بدن سازی اشاره کرد ، این نوارهای بافته می تواند نشان دهنده شانس ، قدرت و موارد دیگر باشد. وی توضیح می دهد: “بسیاری از مبارزان خرافاتی هستند ، بنابراین بسیاری از ما روش خاصی برای پوشیدن موهای خود داریم وقتی موهای خود را برای مبارزه انجام می دهیم.” “من همیشه احساس می کنم که وقتی موهایم بافته شده آماده نبرد هستم و از ضرب و شتمی که دارم در حین انجام کار لذت می برم.” مارولیس نیز به همین ترتیب احساس می کند. “من همیشه شوخی می کنم که به محض اینکه بافتن وارد می شود ، من شخص دیگری هستم. من مثل این هستم ،” خوب ، اینجا ما می رویم. این حالت مبارزه است. با من صحبت نکن. من فقط آماده رفتن هستم این کار را بکن

بسته به اینکه چقدر یک درگیری یا مسابقه از خانه یک مبارز فاصله دارد ، اگر خودشان آن را نسوزند ، می توانند یک شب از نوارهای خود استفاده کنند (و بسیاری از مبارزان این کار را نمی کنند). لاوسون می گوید: “من زنی دارم که برای هر مبارزه موهایم را می بافد.” “من یا قبل از اینکه به محل برگزاری مسابقه بروم ، یا قبل از عزیمت به وزنه ها آن را بافته شده ام.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>