چگونه محصولات زیبایی خود را بهداشتی کنیم – نکات تخصصی

شیمی دان آرایشی شاه زنجبیل موافقت می کند “ضد عفونی کردن همه چیز فکر بدی نیست. بهتر از در امان ماندن از تأسف است.” کینگ همچنین به ما اطمینان می دهد که استفاده از آرایش در خانه ایمن است – فقط به شرطی که کسی محصولات زیبایی شما را وام نگرفته باشد. او همچنین توصیه می کند که به طور کلی به اشتراک گذاشتن آرایش خود چیزی نیست که شما بخواهید آن را عادت کنید. اگر می خواهید ایمنی بهتر از تأسف داشته باشید ، Adalja توصیه می کند سطوح لمسی مشترک مورد آرایش را پاک کنید.

چگونه محصولات خود را تمیز کنیم

این که آیا محصولات شما غیر از محصول خود با دست دیگر لمس می شوند یا شما می خواهید به راحتی آن را ایمن بازی کنید ، روش هایی وجود دارد که می توانید محصولات خود را بدون تأثیر بر کیفیت یا اثربخشی فرمولاسیون ، تمیز کنید.

کینگ می گوید: “الکل به عنوان ضد عفونی کننده استفاده می شود و تبخیر می شود ، بنابراین با بافت محصول تداخل نخواهد داشت.” اسپری الکل معمولاً بهترین روش برای استفاده آن روی محصولات است. “همه مشاوران زیبایی – من با بسیاری از مارک ها یکی بودم – به آنها آموزش داده شد که چگونه محصولات را در این کشور تمیز کنند [store] پیشخوان همانطور که توسط بسیاری از مردم استفاده شده است. مصرف کنندگان مطمئناً می توانند این کار را انجام دهند. ”

کینگ همچنین می گوید که آیا حتی لازم است نگران آلودگی محصولی باشید که بسته بندی آن به مقدار زیادی بستگی دارد. وی توضیح می دهد: “اگر کالاهایی را در پمپ های بدون هوا یا بسته های غیرمخاطره خریداری می کنید ، دیگر نگران چیزی نباشید.” “بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی از طریق آزمایش چالش های خرد انجام شده اند” ، که هیچ رشد میکروبیوم را تضمین نمی کند.

در مورد سطوح خارجی محصولات شما ، خواه شیشه شیشه باشد یا یک کامپکت پلاستیکی ، دستمال مرطوب ضدعفونی کننده معمولی شما مانند لیزول این کار را خواهد کرد. تمام شد؟ به گفته استفان گلدشتاین ، همكار تحقیقات فوق دكترا در گروه ژنتیك انسانی در دانشگاه بهداشت یوتا ، “ضدعفونی كننده های دست مبتنی بر الكل برای سطوح نیز م effectiveثر هستند.”

صرف نظر از آنچه در حال حاضر در جهان در جریان است ، شما همیشه باید برس های آرایش خود را به طور منظم تمیز کنید. بیشتر متخصصان پوست به شما می گویند برای جلوگیری از تجمع محصول ، ابزارهای خود ، به ویژه برس های پایه و کانسیلر را هفته ای یک بار خیس کنید. و برای کسانی که فقط از انگشتان خود برای آرایش استفاده می کنند ، کاری که بسیاری از ویراستاران زیبایی ما انجام می دهند ، بسیار مهم است که دستان خود را حداقل 20 ثانیه قبل و بعد از استفاده از محصولات به صورت خود بشویید.

داستان کوتاه کوتاه: اگر استفاده از آرایش باعث می شود که کار روزهای خانه کوتاه تر و لذت بخش تر باشد ، به هر حال آن را بپوشید. فقط بدانید که (در صورت وجود کسی) چه کسی در کیف آرایش شما بوده است و بر همین اساس از آن استفاده کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19:


اکنون ، KJ Apa را ببینید که 9 کار را امتحان کرده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>