چگونه روغن پاک کننده صورت با خواص امولسیونی عالی ایجاد کنیم

به کارشناس

پاکسازی شاید مهمترین مرحله در برنامه های مراقبت از پوست باشد. این ماده آرایش ، ضد آفتاب ، گرده ، آلودگی ، آلودگی و هرگونه آلودگی ممکن است در طول یک روز روی سطح پوست ما جمع شود را از بین می برد.

روغن های پاک کننده صورت یکی از آیین های پاکسازی ژاپنی است که قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است. محصولات آرایشی از ژاپن معمولاً با کارایی ، کیفیت بالا و ویژگی های منافع همراه هستند و روغن های پاک کننده صورت نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

روغن های پاک کننده صورت پاک کننده های پایه روغن هستند که حاوی امولسیون کننده (سورفاکتانت) هستند. انتخاب روغن مهم است ، زیرا بر عملکرد پاک سازی و بافت پوست تأثیر می گذارد. این همچنین مفهوم محصول را توصیف می کند ، که می تواند به عنوان مثال ملایمت و ظاهر طبیعی باشد.

عملکرد اصلی سورفاکتانت وارونگی فاز است و بنابراین انتخاب سورفاکتانت بر توانایی شستشو تأثیر می گذارد. با سازگاری مناسب با عملکرد روغن و حلالیت ، پایداری در برابر کدورت را افزایش می دهد.

یکی از ملفه های مهم زیبایی ژاپنی “پاک سازی مضاعف” است و تنها با یک محصول قابل انجام است. اولین مرحله از تمیز کردن مضاعف ، پاک کردن آرایش ، آلودگی و آلودگی با اثر روغن ها در حالی که پوست را تغذیه می کنید. مرحله دوم شامل شستشو با آب است. یک امولسیون روغن در آب ایجاد می شود که به حل شدن پاک کننده روغن کمک می کند و بدون اینکه روغن باقی بماند ، آن را بشویید.

RHEODOL 430V (Sorbeth-30 Tetraoleate) یکی از مواد منحصر به فرد J-Beauty ما در بازار پوست است. این یک امولسیفایر غیر یونی (HLB 10.5) با سازگاری بالا با بسیاری از انواع روغن ها ، به ویژه با روغن های قطبی مانند روغن های گیاهی و همچنین در فرمولاسیون های حاوی سیلیکون است. این ماده ایمن و غیر تحریک کننده امکان به دست آوردن امولسیون های یکنواخت خوب یا حتی محلول های شفاف را فراهم می کند. میزان استفاده پیشنهادی برای پاک کننده های پایه روغن: 10 – 20٪.

روش عملیاتی توصیه شده:

همه مواد را در دمای اتاق مخلوط کنید. چند دقیقه همگن شوید.

نحوه استفاده

مقداری روغن پاک کننده را با دستان خود بر روی پوست خشک بمالید. بعد از استفاده ملایم روی صورت و اطراف چشم ، نوک انگشتان را خیس کرده و ماساژ دهید. هنگامی که روغن به یک امولسیون سبک و شیری تبدیل می شود ، می توان آن را به راحتی با آب از بین برد.

  • Clear Liquid: مقداری قطره از روغن را روی پوست بمالید.
  • احساس چربی دلپذیر: پاک کننده روغن را روی پوست ماساژ دهید.
  • امولسیون سبک: پاک کننده روغنی هنگام استفاده از آب ، شیری می شود.
  • شستشوی روان: شستشوی آسان. بدون باقیمانده چربی. احساس مرطوب کنندگی.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>