چگونه در مصاحبه آنلاین خود موفق شوید

با همکاری Lavandi Talent

مصاحبه های آنلاین برای ماندن در اینجا هستند. در حالی که هیچ چیز کاملاً مشابه تجربه رو در رو وجود ندارد ، ویدئو یک روش کم هزینه و مناسب برای انجام اولین مصاحبه است. همچنین به مشکلات سفر و مسافت می رسد. آنقدر مصاحبه های ویدئویی انجام می شود که اکنون همه ما آنها را به عنوان یک روش استاندارد پذیرفته ایم و به احتمال زیاد ادامه خواهد یافت. ملاقات با کسی از طریق لنز بسیار متفاوت از ملاقات چهره به چهره با او است ، بنابراین چگونه آن مصاحبه ویدیویی را میخ می کنید؟

به چشمان آنها نگاه نکنید اما به یاد داشته باشید که به چشمان آنها نگاه کنید

به یاد دارید که چگونه همیشه به شما گفته می شد به دلیل مهم بودن ارتباط چشمی مستقیماً به شخصی که با شما مصاحبه می کند نگاه کنید؟ خوب ، هنوز هم هست با این حال ، جایی که چشم آنها به صفحه است جایی نیست که چشم آنها از منظر آنها باشد. برای نگاه کردن مستقیم به مصاحبه گر روی صفحه ، باید به دوربین نگاه کنید. برای سهولت کار ، دوربین خود را طوری تنظیم کنید که کمی بالاتر از سطح چشم باشد و قطعاً هرگز از سطح چشم بالاتر نباشد.

تفاوت در این است که در حالت اول ، به طور طبیعی به چشمان فرد نگاه خواهید کرد. با دوم ، شما در حال تماشای آنها هستید. شما می خواهید علاقه مند به نظر برسید ، نه این که بخواهید کودکی را بازگو کنید. اگر می خواهید اثبات کنید که همه اینها چقدر مهم است ، در چند زوم بعدی یا تماسهای چهره خود ، توجه کنید که چگونه مردم به نظر می رسند به چیز دیگری نگاه می کنند در واقع ، آنها به تصویر صفحه شما نگاه می کنند … یا نه؟

صحبت از حضور در صفحه ، سعی کنید تصویر خود را نادیده بگیرید

شما در یک مصاحبه هستید و می خواهید به بهترین شکل ممکن به نظر برسید ، بنابراین نشستن در مقابل چیزی که اساساً آینه است ، جلوگیری از نگاه کردن به خود برای بررسی ظاهر شما را دشوار می کند. خوب است که یک بار سریع نگاهی بیندازید و بررسی کنید که شروع به لجن زدن یا موارد مشابه نکرده اید ، اما اگر بیش از حد خود را روی صفحه تماشا کنید ، توسط مصاحبه کننده مورد توجه قرار می گیرد. همچنین ، وسوسه تنظیم مو یا لباس شما به طور مداوم ایجاد می شود ، که باعث می شود عصبی به نظر برسید.

در حالی که ما در موضوع مو و لباس هستیم …

هنوز آنها را مثل اینکه در یک مصاحبه حضوری شرکت می کنید انجام دهید. به طور مناسب لباس بپوشید ، نظافت شخصی خود را انجام دهید و بنشینید – در واقع ، ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای صندلی راحت ، یک صندلی با پشتی مستقیم داشته باشید ، بنابراین شل و ول نکنید. این به همان اندازه برای مصاحبه گران برای شماست. وقتی درست لباس می پوشید ، احساس خوبی دارید و وقتی احساس خوبی دارید ، احساس قاطعیت می کنید. ظاهر شما واقعاً مهم است. این به مصاحبه کننده نشان می دهد که به شما اهمیت می دهد و همچنین اعتماد به نفس خود را افزایش می دهد.

در مورد ظاهر صحبت کنید ، فن آوری ، قاب و پس زمینه را بررسی کنید

آن را به حال خود رها نکنید. تجهیزات خود را آزمایش کنید و مطمئن شوید که صدا و فیلم هر دو واضح هستند. همچنین ، واقعاً از نزدیک به پیشینه خود نگاهی بیندازید. هیچ کس نمی خواهد لباس دور ریخته یا یک اتاق نامرتب را ببیند. به طور مشابه ، آنچه را می توان در قفسه ها و غیره مشاهده کرد ، بررسی کنید. نمی توانم به شما بگویم که چند بار با کسی تماس گرفته ام و خودم را در حال خواندن عنوان کتاب های پس زمینه می بینم. از یک پس زمینه ساده یا مواردی استفاده کنید که قصد ندارد حواس شما را به مصاحبه کننده پرت کند.

خودتان را روی صفحه مناسب و با برخی از فضای اتاق بالاتر از سطح خود در حد وسط قفسه سینه قرار دهید. مگر اینکه شما از آن دسته افرادی باشید که هنگام صحبت زیاد از دست خود استفاده می کنید – در این صورت ، کمی از دوربین عقب رفته و همان فضای سر را روی صفحه نگه دارید تا مصاحبه کننده بتواند دستان شما را ببیند.

این به من یادآوری می کند … حواس پرتی های احتمالی را از دست بده

این فقط خنده دار است وقتی کودک نوپایی وارد می شود یا گربه ای در جریان یک برنامه خبری تلویزیونی حمله می کند. اگر در طول مصاحبه برای شما اتفاق بیفتد ، می تواند احساسی را ایجاد کند که شما به درستی آماده نشده اید. روز قبل سفارش تحویل فروشگاه هفتگی خود را ندهید یا از آمازون چیزی خریداری نکنید. آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که کسی درب خانه را بکوبد ، یا بدتر از آن ، بلند شود تا به آن پاسخ دهد و از صفحه خارج شود.

هرچند موارد خارج از صفحه می توانند کمک کنند

چند وقت یک بار مصاحبه را ترک کرده اید و تمام مواردی را که قصد دارید بگویید به خاطر سپرده اید و فراموش نکرده اید؟ چرا یادداشت های پس از آن را در لبه صفحه خود نچسبانید تا از شما بخواهید؟ هر چیزی که دوربین نمی تواند ببیند برای مصاحبه کننده قابل مشاهده نیست. تعداد کمی تحقیق درباره شرکت ، اطلاعات مربوط به مشخصات شغلی ، س questionsالاتی که باید بپرسید در صورت بروز لحظه اجتناب ناپذیر “آیا شما چیزی برای پرسیدن از ما دارید” ، همه مواردی است که می تواند در جایی که مصاحبه نمی تواند ببیند ، یادداشت شده و گیر کند. آنها وقتی آن لحظه بالقوه خالی ذهن به ذهن شما خطور می کند ، دستورالعمل هایی برای یادآوری خواهید داشت.

مصاحبه های ویدئویی و حضوری شباهت های زیادی با هم دارند ، اما شناخت و سازگاری با تفاوت ها می تواند تفاوتی باشد که باعث برجسته شدن شما می شود.

اگر برای تهیه ویدئو یا مصاحبه حضوری به کمک نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید و خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>