چگونه بهترین رنگ آرایش ابرو خود را پیدا کنیم – نکات تخصصی

این روزها فشار زیادی برای داشتن ابروهای بی نظیر وجود دارد. آنها باید ضخیم باشند اما خیلی ضخیم نباشند ، قوسی باشند اما خیلی قوسی نباشند ، و غیره و غیره … در پایان روز ، فقط شما هستید که تصمیم می گیرید سبک ها و محصولات ابرو را دوست دارید. همانطور که گفته شد ، تعداد بیشماری از ژل های ابرو ، پودرها ، پمادها و واکس ها وجود دارد که همگی در رنگ ها و سایه های مختلف هستند. دشوار است بدانید که گاهی اوقات از کجا شروع کنید.

در حالی که در نهایت هیچ کس دیگری غیر از شما نمی تواند تعیین کند که ابروهای شما چگونه باید باشد ، ما هستیم می توان با کمک چند متخصص ابرو ، مرتب سازی بر روی همه آن گزینه ها را آسان تر کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به چند ویژگی فیزیکی خود بسیار توجه کنید و برای کمی آزمایش و خطا آماده باشید. اینجاست چگونه بهترین رنگ ابرو را برای خود پیدا کنیم.

از رنگ مو و رنگ پوست خود حساب کنید

اگرچه ابروهای تیره و پررنگ قطعاً در سالهای اخیر بسیار مورد پسند بوده اند ، اما هنرمند ابروهای شهر نیویورک ، Azi Sacks معتقد است که ابروها هرگز یک وضعیت متناسب با همه (یا یک رنگ متناسب با همه) نیستند. دلینا مدین ، ​​آرایشگر شهر نیویورک موافق است: “چهره بسیار شخصی است.” گفته شد ، مهم است که قبل از انتخاب آرایش ابرو ، رنگ مو و رنگ پوست منحصر به فرد خود را در نظر بگیرید.

مدین هنگام انتخاب رنگ ابرو برای مشتری های خود ابتدا به رنگ مو و پوست آنها نگاه می کند. همکار آرایش گر تامی ، که در شهر نیویورک نیز مستقر است ، موافق است. “من به رنگ ریشه موهای استعدادم نگاه می کنم.”

مداد خودکار ابرو Iope در خاکستری خاکی روی زمینه سفید

مداد خودکار ابرو Iope در خاکستری خاکی

ما می دانیم که این نکته بسیار واضحی به نظر می رسد. به عنوان مثال ، اگر پوست و موی روشنی دارید ، ممکن است توسط یک انار ابرو سیاه و سفید غرق شوید. یا اگر رنگ پوست عمیقی دارید ، احتمالاً پودری به رنگ روشن ظاهر نمی شود. اما این کمی ساده تر از داشتن موهای قهوه ای و انتخاب هرچه آرایش ابرو قهوه ای است وجود دارد. Medhin با تفکر انتقادی درباره عمق و ته رنگ پوست و موی مشتری ، به او کمک می کند تا تعیین کند که آرایش ابروهایشان چگونه روشن ، تیره ، خنک یا گرم باشد (در یک ثانیه بیشتر).

Sacks می گوید که مشاهده بافت موهای شما همچنین می تواند در تعیین میزان روشن یا تیره بودن رنگ ابرو به شما کمک کند. او توضیح می دهد: “این به من کمک می کند تا شدت یا نرم بودن را اندازه گیری کنم.” به عنوان مثال ، کسانی که موهایشان تیره و متراکم است به احتمال زیاد برای ابروهایی به همان اندازه تیره و متراکم مناسب ترند. از طرف دیگر ، افرادی با موهای سبک تر یا ظریف تر ، ممکن است یک ابرو “غنی ، متراکم” با لحنی سبک تر احساس کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>