چگونه بلر ایمانی برای “دقیق تر در ثانیه” آماده می شود – مصاحبه

سه شنبه ها معمولاً روزهای فیلمبرداری من هستند – وقتی فیلم های “باهوش تر با بلر ایمانی” برای کانال YouTube و IGTV فیلمبرداری می کنم. بعضی اوقات برای محتوایی که می توانم عمق بیشتری داشته باشم ، فیلم های طولانی تری مثل حدود 10 دقیقه فیلم می گیرم و نمی توانم همه چیز را در 30 ثانیه پوشش دهم.

من آرایش جدیدی انجام می دهم و لباس ها را عوض می کنم [for each video] بنابراین به نظر می رسد که من در روزهای مختلف فیلمبرداری کردم. فیلمبرداری ، ویرایش و انتشار فیلم های “دقیق تر در ثانیه” من حدود 30 دقیقه طول می کشد – اما در واقع دو تا سه روز طول می کشد تا فیلم نامه واقعی را کار کنم و پیش از این با کارشناسان صحبت کنم.

با احترام بلر ایمانی
با احترام بلر ایمانی

جذابیت: هنگام فیلمبرداری در سمت مقابل دوربین شما چه شکلی است؟

با یک: پشت دوربین من ، معمولاً خرابی تغییرات کمد لباس است. روی کاناپه پشت جایی که مشغول فیلمبرداری هستم ، مثل سه لباس آماده برای رفتن وجود دارد. مردم رنگ ها را دوست دارند ، بنابراین من رنگ کپشن را با رنگ حجابم مطابقت می دهم. رن معمولاً پشت صحنه است تا خطوط مرا تغذیه کند. همه سطرها را برای خودم می نویسم مگر اینکه یک ویدیوی تبلیغاتی باشد که نیاز به تأیید دارد. حتی اگر آن را بنویسم ، وقتی فیلمبرداری می کنم ، سعی می کنم خلاصه تر باشم. زمان ایده آل برای فیلم های “دقیق تر در ثانیه” 27 ثانیه است ، بنابراین وقت من برای صدای جرنگ جنجالی است که توسط کیتی کرونین ساخته و نوشته شده است.

جذابیت: شما اخیراً یک پست ارسال کرده اید ویدئو اعتبار دادن به همه افراد مختلفی که در ساخت “دقیق تر در ثانیه” کمک می کنند – از جمله افرادی که آرم ، آهنگ معرفی و نام را ساخته اند. چرا ساختن همراه با یک تیم برای شما مهم است؟

بعضی اوقات سازندگان همه کارها را خودشان انجام می دهند – اما این خیلی استرس زا است! اگر به من حقوق می دهند ، می خواهم مطمئن شوم که دیگران نیز پرداخت می شوند. این روشی است که من چیزی به نام اوجاما یا روش سوسیالیست آفروسنتریک اقتصاد تعاونی را تمرین کردم. نمی توانید مردم را گرامی بدارید ، مگر اینکه به آنها کمک کنید تا از خود مراقبت کنند.

من می توانم خسته تر باشم و اندکی پول بیشتری داشته باشم ، یا می توانم روی افراد دیگری سرمایه گذاری کنم که می توانند با کار برای من از خود مراقبت کنند – و سپس همه ما می توانیم درآمد کسب کنیم.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

این مصاحبه به دلیل شفافیت ویرایش و متراکم شده است.


وارد مصاحبه های بیشتر با افراد خلاق شوید:

Bob the Drag Queen درباره اینکه چگونه کشش همه گیر بازی را تغییر داده است

چگونه جولیا مایکلز از خال کوبی به عنوان مراقبت از خود استفاده می کند

CL دوست دارد خودش را دوباره معرفی کند


اکنون گابوری سیدیبه را ببینید که یک آرایش رنگارنگ سریع و آسان ایجاد می کند:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>