چگونه بسته بندی پلاستیکی رنگ می شود

رنگ استفاده شده در بسته بندی پلاستیکی شما می تواند تفاوت بین بسته ای را که خواسته های مصرف کننده را برآورده می کند یا نشان خود را از دست می دهد ، بیان کند. بنابراین ، با توجه به پایداری و طبیعی بودن چنین س majorال های مهمی ، شرکت هایی که برای کمک به شرکت های زیبایی به اهداف خود پیشنهاد می دهند چیست؟

در سال 2019 ، غول کالاهای مصرفی آلمان ، Henkel اعلام کرد که در حال توسعه یک راه حل ابتکاری کاملاً قابل بازیافت برای بسته بندی های پلاستیکی سیاه است. اخیراً ، در ماه سپتامبر ، هنکل فاش کرد که اکنون از این پلاستیک سیاه پایدارتر برای بسته بندی مارک مراقبت از مو Syoss استفاده می کند.

در مواد بسته بندی جدید از یک رنگ سیاه بدون کربن جایگزین استفاده شده است که به شما اجازه می دهد بطری های استفاده شده دوباره در زنجیره ارزش ادغام شوند.

برای بسیاری از مصرف کنندگانی که با خوشرویی بقیه بطری های پلاستیکی را با بقیه مواد قابل بازیافت خود می انداختند ، احتمالاً خبر غیرقابل بازیافت بودن چنین محصولاتی بسیار تعجب آور بود.

اما ، همانطور که صنعت آگاه است ، بسته بندی پلاستیکی سیاه چالشی را برای بازیافت کنندگان ایجاد می کند. تاسیسات از فناوری نزدیک قرمز مادون قرمز (NIR) برای شناسایی مواد پلاستیکی قابل بازیافت استفاده می کنند و حسگرهای نوری با استفاده از انعکاس نور مواد را تشخیص داده و بر اساس آن مرتب می کنند.

بسته بندی پلاستیکی سیاه اما به دلیل وجود کربن سیاه ، توسط این سنسورهای نوری قابل شناسایی و مرتب سازی نیست.

پلاستیک مشکی قابل بازیافت Henkel از محلول ایجاد شده توسط Ampacet ، ارائه دهنده جهانی مستربچ ها ، به نام REC-NIR Black استفاده می کند که به پلاستیک رنگ سیاه می دهد ، اما با این وجود به اسکنر اجازه می دهد پلاستیک را برای بازیافت مناسب شناسایی کند.

اما ، بیایید به اصول اینجا برگردیم. دقیقاً مستربچ چیست؟ و چرا انتخاب مستربچ برای ظاهر ، عملکرد و حتی پایداری بسته بندی شما بسیار مهم است؟

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>