چگونه بر زیبایی تأثیر می گذارد

مسلما مهمترین بودجه مهم برای مشاغل انگلستان در یک نسل ، این است که چگونه چشم انداز سال 2021 بر شرکت های زیبایی تأثیر می گذارد

انتظار می رود بخش مراقبت شخصی انگلیس از انبوهی از کمکهای مالی و تخفیفات اعلام شده در بودجه رئیس دانشگاه ریشی سوناک دیروز بهره مند شود.

با اعطای آسایش به صاحبان سالن ، آبگرم و زیبایی که با مشکل روبرو هستند ، اعطای مجدد راه اندازی مجدد سرمایه 5 میلیارد پوند از بودجه دولت را برای یک باره کمک نقدی حداکثر 18000 پوند اختصاص می دهد.

این کمک هزینه همچنین به مهمان نوازی ، اوقات فراغت و ورزش در انگلستان ارائه شده است.

این اقدام با استقبال شورای زیبایی انگلیس (BBC) ، نماینده صنعت روبرو شده است ، كه دولت را تحت فشار قرار داده است تا صندوق اختصاصی مراقبت شخصی از صاحبان سالن ها را تأمین كند.

از زمان شروع سومین قفل در سراسر انگلیس ، آرایشگاه ها ، سالن های زیبایی و آبگرم قادر به استقبال مشتریان نبودند در حالی که کشور با افزایش تصاعدی موارد Covid-19 دست و پنجه نرم می کند.

همراه با تزریق وجه نقد ، ساناک وعده داده است که طرح م furثر را تا سپتامبر و همچنین طرح حمایت از درآمد خود اشتغالی (SEISS) را تمدید خواهد کرد.

بودجه تأیید می کند که چهارمین کمک هزینه SEISS 80٪ از میانگین سود معاملات سه ماهه تعیین می شود که سقف آن 7،500 پوند است.

طبق گزارش بی بی سی ، 60 درصد افرادی که در آرایشگری و آرایشگری کار می کنند خود اشتغالی دارند و از نظر زیبایی ، 65 درصد خود اشتغالی دارند.

هلنا گرزسک ، مدیر ارشد خبری بی بی سی ، گفت: “این اقدامات جدید با هم یک بسته قویتر برای بهبود بلند مدت برای این بخش را تشکیل می دهند.

“ما از شناختی که دولت انگلیس در صنعت ما نشان داده خوشحالیم.

“سالن ها ، اسپا و مشاغل زیبایی سنگ بنای خیابان های بزرگ انگلستان هستند و در شروع اقتصاد نقش مهمی دارند و ما مشتاقانه منتظر کار در سراسر صنعت هستیم تا بتوانیم آن را دوباره برپا کنیم.”

در همین حال ، حدود 750،000 مشاغل واجد شرایط تخفیف از مالیات بحث برانگیز نرخ کسب و کار خواهند بود.

مشاغل از مالیات نرخ مشاغل خود برای سال مالیاتی 2020 خلاص شده اند ، با این حال ، دولت برای ایجاد اصلاح مالیات “منسوخ” تحت تعقیب آجر و ملات قرار گرفته است.

نبرد مالیات بر ارزش افزوده ادامه دارد

دلگرم نکردن بی بی سی تصمیم صدراعظم در کاهش مالیات بر ارزش افزوده برای مشاغل مو و زیبایی بود.

این سازمان گفت که از نتیجه “ناامید کننده تلخی” است و همچنان به دنبال لابی برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده به 5٪ از 20٪ است.

میلی کندال ، مدیرعامل بی بی سی گفت که این اقدام ضروری است که مشاغل از اثرات فلج کننده همه گیر نجات می یابند.

وی افزود: “به نظر می رسد یک سازوکار ساده است که می تواند به بهبود فعالیت برای بخشی مبتنی بر خدمات کمک کند و به کارکنان کمک کند.”

مبارزات انتخاباتی TV Chop the TVC باعث جلب توجه صاحبان سالن های مشهور آدام رید ، لوک هرشسون ، نیکولا کلارک و شارلوت منشا شد تا فشارهای فزاینده ای بر دولت برای کاهش مالیات ، که به بخش مهمان نوازی انگلیس پیشنهاد شده است ، وارد کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>