چگونه بدون تجربه جنسی ، دوستیابی را با اعتماد به نفس احساس کنیم

Dirty Lola پیشنهاد می کند: “اگر آنها در حال تبدیل شدن هستند ، نوع مواردی را که آنها به اشتراک می گذارند ببینید.”

چگونه شریک جنسی مناسب را انتخاب کنیم

علاوه بر تعیین آنچه ما مایل به انجام جنسی هستیم ، مرزها همچنین مشخص می کند که چگونه شرکای جنسی ما می خواهند با ما رفتار کنند و رفتارهایی را که از آنها می پذیریم. یافتن یک شریک زندگی یا شریک زندگی مناسب ، طولانی مدت یا عادی ، برای ایجاد زندگی جنسی که می خواهیم زندگی کنیم بسیار حیاتی است. فدریکو توصیه می کند برای تفکر خود کمی وقت بگذارید و س questionsالات مهمی از خود بپرسید ، مانند اینکه می خواهیم زندگی جنسی مان چگونه باشد و چگونه فردی که با او هستیم احساس ما را در داخل و خارج اتاق خواب حس می کند.

“معیار فردی که ما به دنبال آن هستیم باید همه چیز یکسان باشد ، و این کسی است که به بدن و خودمان به عنوان یک انسان احترام می گذارد ، و کسی است که می تواند به ما کمک کند از لحاظ روحی احساس امنیت کنیم. افرادی که ما فقط احساس آنها می کنیم با او راحت هستیم ، که احساس نمی کنیم مورد قضاوت قرار بگیریم ، با کسی می توانیم در مورد تجربه خود و آنچه دوست داریم و دوست نداریم صادق باشیم ، “

اهمیت اولویت قرار دادن خود

بخشی از راحت تر شدن با رابطه جنسی دانستن این است که چه چیزی را دوست دارید. بنابراین بله ، ما در مورد خودارضایی صحبت می کنیم.

فدریکا می گوید: “ما همچنین می توانیم فقط بر روی رابطه جنسی و بدن خود تمرکز کنیم ، و یکی از بهترین راه هایی که می توانیم انجام دهیم این است که یک تمرین منظم لذت بردن از خود و خودارضایی داشته باشیم.” “بنابراین حتی اگر با افراد دیگر اعتماد به نفس ندارید یا تجربه زیادی ندارید ، باز هم می توانید با بدن خود راحت باشید ، دوست داشتن ها و دوست نداشتن ها ، نحوه پاسخ دادن به برخی تحریکات را بیاموزید.”

و در حالی که شما در حال خرید یک اسباب بازی جنسی هستید ، بسیاری از فروشگاه های جنسی همچنین کلاس هایی را برای کسانی که به دنبال بازی خود هستند برگزار می کنند.

Dirty Lola می گوید: “بیشتر فروشگاه های جنسی به نوعی آموزش می بینند.” برخی از این مثالها شامل Pleasurechest و Smitten Kitten است که دوره ها ، منابع و موارد دیگر را ارائه می دهند تا به مشتریان کمک کنند تا با اعتماد به نفس بیشتری در مورد بررسی رابطه جنسی خود با هر دو خود و دیگران صحبت کنند.

مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید وقتی می خواهید در زندگی جنسی خود اطمینان بیشتری پیدا کنید این است که کمبود تجربه شما به هیچ وجه آینده یا حال شما – یا خود شما را برای این موضوع مشخص نمی کند. از بین بردن باورهای فعلی و تغییر ساختار احساس ما در مورد خود و جنسیت ، برای تحقق این امر حیاتی است. به هر حال ، وقتی راهی برای افزایش عزت نفس و به طور کلی اعتماد به نفس پیدا می کنیم ، اغلب به احساسی که در صمیمی ترین لحظه های خود نسبت به خود داریم ، تبدیل می شود.

فدریکا می گوید: “هر نوع کاری که ما بتوانیم انجام دهیم تا به اینکه دقیقاً به کی هستیم اعتماد کنیم و به طور کلی ارزش شخصی خود را بالا ببریم ، این ترجمه را به رابطه جنسی و برخوردهای ما در حین معاشرت ترجمه می کند.” “فقط با نداشتن تجربه جنسی ، ما هنوز در هسته اصلی خود باور خواهیم کرد که هنوز چیزهای زیادی برای میز آوردن داریم ، که زندگی جنسی ما محکوم نیست.”


درباره روابط بیشتر بیشتر بخوانید جذابیت:

اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Dulcé Sloan را تماشا کنید:

پیگیری را فراموش نکنید جذابیت بر اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>