چکمه ها 300 شغل از تیم “شگفت انگیز” HQ را از بین می برند

انتظار نمی رود هیچ کارگر داخل فروشگاه تحت تأثیر تصمیم خرده فروش زیبایی قرار گیرد

Boots تغییری چشمگیر در عملکرد دفتر مرکزی خود ایجاد کرده و منجر به از بین بردن حدود 300 شغل ، حدود 10٪ از نیروی کار خرده فروش زیبایی شده است.

گروه خرده فروش متعلق به Walgreens Boots Alliance با استناد به “تغییر رفتارهای مصرف کننده” ، تعداد ارقام خود را از مقر خود در ناتینگهام ، انگلستان کاهش می دهد تا فشارهای جریان نقدی را در طی همه گیری کاهش دهد.این تصمیم تا حدودی به دلیل سرمایه گذاری Boots در تجارت آنلاین آن است. با این حال ، نقشهای فروشگاه تأثیری نخواهد داشت.

سباستین جیمز ، مدیر عامل شرکت Boots در انگلیس گفت: “حوادث سال گذشته رفتارهای مصرف کننده را برای همیشه تغییر داده است و ما باید تجارت خود را متناسب با این نیازهای جدید وفق دهیم.”

“این بدان معنی است که سرمایه گذاری در تجارت دیجیتال ما با خدمات کارآمدتر به مشتریان و بالاتر از همه سریعتر و سریعتر انجام می شود.”

وی افزود: “من کاملاً آگاه هستم که این تغییر ساختاری برای تیم شگفت انگیز ما در ناتینگهام دشوار خواهد بود و ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که از کسی که تحت تأثیر قرار گرفته است حمایت و کمک می کنیم.”

این اعلامیه پس از خروج مدیر تجاری زیبایی Boots ، جوانا راجرز ، که در Zalando فروشنده مد و زیبایی آلمانی نقش داشته و تریسی کلمنتس ، مدیر عامل سابق خرده فروش ، که به کشتی BP پریده است ، فعالیت می کند.

در جابجایی دیگری از تیم برتر گروه ، Rosalind Brewer COO سابق Starbucks از اواسط ماه مارس به عنوان مدیر اجرایی Walgreens Boots Alliance عهده دار مسئولیت خواهد شد.

وی جای استفانو پسینا را می گیرد که به عضویت رئیس هیئت اتحاد Walgreens Boots در می آید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>