چکمه ها با بازیابی خرده فروشی باز می گردند

نام خیابان بزرگ گزارشگر افزایش فروش است که انگلستان برای پایان دادن به محدودیت های Covid-19 اقدام می کند

Boots زنجیره ای داروخانه های خیابانی پس از چند ماه تجارت سخت در حال بهبودی مالی است.

مالک خرده فروش زیبایی Walgreens Boots Alliance (WBA) در نتایج سه ماهه سوم خود گزارش داد که خرده فروشی های قابل مقایسه Boots تقریبا 40٪ (38.7٪) در مقایسه با سه ماه سال 2020 افزایش داشته است ، زیرا پیاده روی در خیابان ها نشانه های بهبود است.

علی رغم اینکه چکمه ها می توانستند در تمام طول شیوع بیماری باز بمانند ، بازدید کنندگان در فروشگاه به دلیل قفل شدن سومین کشور انگلیس از ژانویه تا اواخر مارس ، از کار افتاده بودند.

به خرده فروشی های غیر ضروری چراغ سبز برای بازگشایی در 12 آوریل داده شد.

با این وجود ، در طول ماه های قفل و کاهش پای پا ، Boots توانست از طریق بستر آنلاین خود ، boots.com ، تجارت موفقیت آمیز انجام دهد ، که در مقایسه با نتایج یک سال قبل رشد 42.3 درصدی را تجربه کرده است.

به طور کلی ، درآمد عملیاتی برای همه نام های WBA کمی بیش از 12٪ افزایش یافته و به 340 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که فروش برای سه ماه 7٪ افزایش یافته است.

WBA برای انعکاس دوره موفقیت آمیز معاملات خود ، راهنمایی های خود را در حدود 10٪ رشد برای باقی مانده 2021 افزایش داده است.

روزالیند بروور ، مدیرعامل WBA ، گفت: “نتایج این سه ماهه شتاب مداوم را نشان می دهد ، و در حالی که چالش هایی پیش رو داریم ، ما در موقعیتی قوی برای رشد و نوآوری در مشاغل اصلی خرده فروشی و داروسازی هستیم.”

“ما در حال تسریع در سرمایه گذاری های خود هستیم تا پیشرفت عملیاتی خود را شامل شویم ، از جمله نوآوری های فناوری که از شخصی سازی انبوه ، داروسازی آینده و مرحله بعدی رشد و مراقبت های بهداشتی با فناوری پشتیبانی می کند.”

وی ادامه داد: “من به اعضای تیم خود و نقش اساسی که آنها برای کمک به پایان همه گیری ایفا می کنند ، افتخار می کنم زیرا جوامعی که ما خدمت می کنیم همچنان به مارک های معتبر و داروسازان متخصص ما روی می آورند.”

Boots با کاهش ناامیدکننده فروش و برنامه های بهبودی در اواخر سال 2020 پس از برقراری مجدد محدودیت ها در سراسر انگلیس ، یک کودک مشکل برای WBA ثابت کرده است.

برای Q1 2021 فروش قابل مقایسه خرده فروش 9٪ در مقایسه با سال 2020 کاهش یافته است. اگرچه این بهبودی در نتایج سال 2020 آن بود که 29٪ افت فروش داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>