چه کسی AHA و BHA را برای لایه بردارهای شما تهیه می کند؟

اسیدهای لایه بردار محبوبیت بیشتری نسبت به همیشه دارند. اما چه نوع هایی برای نیازهای خاص بهتر جواب می دهند و تامین کنندگان مواد مغذی چگونه اسیدهای خود را بالا می برند؟

در سال 2021 ، همه اسیدپاشی می کنند. محصولات لایه بردار شیمیایی از مواد Glow Tonic مجهز به اسید گلیکولیک Pixi گرفته تا درمان اسید لاکتیک همه در یک تحت لیسانس یکشنبه ریلی ، ژن های اصلی در کابینت های عاشقان زیبایی شده است.

اسیدهای آلفا هیدروکسی (AHA) و اسیدهای هیدروکسی بتا (BHA) با حل کردن چسب نگهدارنده کراتینوسیت های مجاور در کنار هم کار می کنند ، به این معنی که سلول های مرده پوسته پوسته می شوند تا پوست صاف تری در زیر آن ایجاد شود ، که نور را به صورت یکنواخت تر برای یک چهره درخشان تر منعکس می کند.

AHA و BHA در طبیعت یافت می شود ، اسید گلیکولیک از نیشکر می آید ، به عنوان مثال اسید لاکتیک از شیر و اسید ماندلیک از بادام تلخ ، اگرچه نسخه های مصنوعی وجود دارد و به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>