چه کسی این کلیپس های تغییر دهنده رنگ را از ویروسی شدن در TikTok به یاد می آورد؟

گیره های پنجه ای به شکل پروانه و بندهای حبابی به رنگ روشن ، جزap اصلی بسیاری از دوران کودکی است ، برای ما که در دهه 80 به بعد متولد شده ایم. و از آنجا که مردم عشق نوستالژی ، لوازم جانبی مو از دوران دبستان دوباره در قفسه های فروشگاه و رسانه های اجتماعی ظاهر شده است ، زیرا مردم آنها را در مدل موهایی که اکنون استفاده می کنند ، استفاده کرده اند. نمونه مورد: کلیپ های موی رنگ دل سل که به لطف کاربر Kyanne Highfill از احیای ویروسی در Tiktok لذت می برند.

آرایشگر و آرایشگر مستقر در ایندیانا ویدیوی کوتاهی از این کلیپ ها را که به شکل یک گل یاس است ، منتشر کرد. برای برقراری ارتباط با میزان مناسب اضطراری که باید با شنیدن چنین اخباری داشته باشید ، “در Walmart محلی خود را اجرا کنید” نوشته شده است. در زیر نور آفتاب ، کلیپ های Del Sol به دلیل خاصیت فناوری “Spectrachrome” نام تجاری ، از کاملاً واضح به یک رنگ فوشیا ، بنفش ، قرمز یا زرد تغییر می کنند. طبق وب سایت دل سل ، در معرض اشعه ماورا بنفش ، مولکول ها خود را مرتب می کنند تا قابل مشاهده شوند و رنگهایی را که می بینید تولید کنند. به عبارت دیگر ، آنها نه تنها برای پوشیدن بسیار سرگرم کننده هستند ، بلکه کاملا Instagrammable و Tik-Tokable هستند.

در این ویدئو ، Highfill اثر تغییر رنگ در صفحه نمایش را آزمایش می کند که دارای یک لامپ ماورا under بنفش داخلی است که مشتریان می توانند کلیپ ها را در زیر آن قرار دهند. هنگامی که آنها را در نور قرار می دهد ، لوازم جانبی شفاف و گل بلافاصله به رنگ های زیبا فوشیا ، بنفش و قرمز تبدیل می شوند. به عنوان یک سبک ، Highfill با آن مشترک است جذابیت که او دائما به دنبال لوازم جانبی سرگرم کننده مو برای استفاده در کار خود است ، بنابراین از پیدا کردن این کلیپ های مو بسیار هیجان زده شد. او می گوید: “آنها برای تابستان عالی هستند.” جذابیت.

در بخش نظرات ، هزاره های جوان بسیار به نظر می رسند و ژنرال Zers این کلیپ ها را از دوران کودکی آنها تشخیص می دهد. چند نفر از بینندگان در مورد چگونگی طولانی شدن کلیپ ها برای زمان های ساده تر اظهار داشتند: “هاها 2000 دوباره ، !!” ، یک نفر نوشت. دیگری گفت: “من وقتی 6 ساله بودم همیشه این را می پوشیدم.” این کلیپ ها ممکن است واقعاً یک بازگشت به عقب باشند ، اما در مکان های مناسب خود در دهه 2020 احساس خوبی می کنند.

و همچنین بسیار ارزان هستند. با پرداخت 12 دلار ، می توانید چهار بسته کلیپ موی سرگرم کننده De Sol برای تغییر رنگ از سایت walmart.com تهیه کنید.


داستان های بیشتری در مورد مراقبت از مو بخوانید:


اکنون از جعبه گشایی خرداد لذت ببرید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>