چه زمانی آمازون اولین روز 2021 است؟ بهترین معاملات اولیه و نحوه خرید آن

اگر خود را یک خریدار کاملاً باهوش و علاقه مند به فروش خوب می دانید ، می دانید معامله چقدر بزرگ است روز نخست آمازون 2021 است. در واقع ، قبل از شروع حادثه حماسی ، شما احتمالاً یک برنامه حمله آماده دارید تا از هیچ معامله مهم غافل نشوید. شما همچنین شخصی هستید که همه اعضای خانواده و دوستانتان بهترین معاملات روز آمازون نخست و آنچه را که می خواهید می خواهند در حقیقت ارزش برداشتن ما می فهمیم: ما نیز در آن دسته قرار می گیریم.

Buzz در سراسر اینترنت در مورد Amazon Prime Day ، بزرگترین روز سال megaretailer – و آنچه ممکن است شلوغ ترین روز 2021 برای خرید آنلاین باشد ، ایجاد می کند. برای اطمینان از اینکه یک معامله ، سرقت یا تخفیف را از دست ندهید ، شما را با یک راهنمای سر تا پا ، A-to-Z برای Prime Day ، از جمله تاریخ شروع ، نحوه خرید تحت پوشش قرار داده ایم. آن ، و پیشنهاداتی که می توانید انتظار داشته باشید.

Amazon Prime Day چیست؟

به زبان ساده ، Amazon Prime Day یک ماراتن معاملات است که 48 ساعت طول می کشد. دامنه فروش همه دسته ها ، از جمله زیبایی ، پوشاک ، آشپزخانه / غذاخوری ، لوازم الکترونیکی و موارد دیگر – و تخفیف ها عمیق در واقع هیچ زمانی بهتر از خرید کالاهای ضروری و لیست خواسته های شما نسبت به Prime Day وجود ندارد زیرا به احتمال زیاد ، این محصولات در یک زمان یا دیگر به فروش می رسند (بعداً در مورد “معاملات صاعقه” بعداً). این راهنمای خود را برای همه موارد Amazon Prime Day در نظر بگیرید ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید چگونه می توانید خود را برای خرید سریع و استراتژیک به بهترین شکل آماده کنید.

حتی اگر می توانید برای آمازون نخست ثبت نام کنید در هر زمان منتهی به فروش یا در حین فروش خود ، اکنون احتمالاً بهترین زمان برای انجام این کار است ، زیرا فقط اعضای Prime به همه از سرقت های پس انداز پول تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای ثبت نام به آمازون مراجعه کنید.

اگر در تعهد به عضویت تردید دارید ، خوش شانس هستید: آمازون همچنین آزمایش های 30 روزه رایگان و همچنین شش ماه آزمایش رایگان را برای دانشجویان ارائه می دهد.

چه زمانی آمازون نخست روز 2021 است؟

از اول ژوئن ، آمازون چنین کرده است رسما تاریخ های Prime Day 2021 را اعلام کرد. تقویم های خود را برای مشخص کنید دوشنبه ، 21 ژوئن در ساعت 12 صبح PT ، و سه شنبه 22 ژوئن آساعت 11:59 بعد از ظهر PT. اگر تمایل به خرید در ساعات اولیه 21 ژوئن ندارید ، حتماً زنگ هشدار صبح را تنظیم کنید تا کارهای زیادی را از دست ندهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>