چمبری به عنوان کوالو مستقل می شود

سیستم عامل جستجو و اسپین آف Clariant می گوید که این امر همچنین باعث توسعه سریع و آسان محصولات زیبایی می شود

Chemberry ، پلتفرم جستجوی مواد تشکیل دهنده که توسط تامین کننده مواد تشکیل دهنده سوئیس Clariant در سال 2018 راه اندازی شده است ، به صورت انفرادی در حال انجام است.

از ابتدای ماه مارس ، این شرکت اکنون با نام جدید Covalo ، مارک Covalo Ltd. ، یک شرکت سهامی سوئیس که توسط کارمندان سابق Chemberry تاسیس شده است ، به طور مستقل فعالیت می کند.

این پلت فرم همچنین وظیفه خود را گسترش و توسعه سریع محصولات زیبایی گسترش داده و با چالش های فرایند تولید محصول فراتر از تأمین مواد اولیه مقابله می کند.

“ما بسیار افتخار می کنیم که کمبرری در مدت کوتاهی تحت مدیریت Clariant به دست آورد. اکنون ، به عنوان کوالو ، وظیفه خود را برای مقابله با چالش ها در سراسر فرآیند تولید محصولات زیبایی فراتر از تأمین مواد تشکیل دهنده ، گسترش خواهد داد. “

“چشم انداز کووالو این است که با اتصال و تسهیل همکاری بین مارک های زیبایی و تامین کنندگان و همچنین در زمینه ساخت قرارداد ، خدمات فرمول بندی و آزمایش و بسته بندی ، تولید محصولات زیبایی را سریعتر و آسان تر کند. ما برای آنها برای اوقات هیجان انگیز پیش رو آرزوی سلامتی داریم. “

تیمو فون بارگن ، مدیر ارشد اجرایی کوالو ، افزود: “Clariant طی چند سال گذشته بینش و پشتیبانی ارزشمندی از ما ارائه داده است.”

“عضویت در یک شرکت مواد شیمیایی تخصصی تاسیس شده همچنین چشم انداز یک تامین کننده مواد را به ما وام می دهد تا بتوانیم مشکلات مربوط به بازاریابی و شفافیت مواد را درک کنیم.

“این برای ما بسیار مهم بود که ایده های خود را نه تنها به مارک های زیبایی بلکه به سایر تأمین کنندگان مواد تشکیل دهنده ارائه دهیم.

“اگرچه در سه سال گذشته یک فرصت یادگیری باورنکردنی برای ما فراهم شده است ، اما ما برای فصل بعدی نیز هیجان زده ایم که به مارک های زیبایی کمک خواهیم کرد زمان ورود به بازار را کاهش دهند.”

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>