چرا کریستن بل “بیش از حد بلوند” – مصاحبه

خوب ، بنابراین حالا او مرا در مورد کرم دور چشم و دختر شایعه. زن می تواند یک راز را حفظ کند. اما بل حاضر بود به چیز دیگری اعتراف کند: “صادقانه بگویم ، من دیگر بلوند نیستم”. تصور کردن بل به عنوان چیزی دشوار است. او یک سبزه در بود بورلسک ، و آنجا بود که یک بار او کمی قرمز شد ورونیکا مریخ – “همه ما از آن متنفر بودیم ، بنابراین ، مثلأ ، دو قسمت وجود دارد که من کاملاً روسری می پوشم ،” – اما در طول حدود دو دهه در انظار عمومی ، او تقریبا همیشه با موهای بلوند روشن دیده شده است .

با این حال ، پس از فیلمبرداری مینی سریال های آینده Netflix زن در خانه، احساسات او درباره رنگ موهایش تغییر کرده است. او می گوید: “من یک تکه انفجار را پوشیدم ، و موهایم را تقریبا به رنگ طبیعی مطلق آن رساندم.” “ریشه های من مانند یک بلوند بسیار کثیف است ، و من آن را دوست دارم. من پیش بینی نمی کنم که دوباره به بلوند روشن برگردم. من فکر می کنم که برای مدتی ، با بور طبیعی ، کثیف ، کثیف ، کثیف بچسبم قهوه ای روشن.”

این احتمال وجود دارد که اگر بل تصمیم گرفت به رنگ موی تیره تری بچسبد ، بل مجبور به تغییر چیزهای زیادی در مورد برنامه روزمره آرایش خود نخواهد بود ، با توجه به اینکه مرز آرایش روزمره وجود ندارد. او با اشاره به رژگونه کرم تزریق شده با ویتامین Tata Harper ، Charlotte Tilbury Hyaluronic Happikiss در Pillow Talk ، می گوید: “در زندگی روزمره ، من واقعاً هیچ چیز نمی پوشم. حتی اگر این لباس را بپوشم ، همیشه به نظر می رسد که نیستم.” عاشق HA ، آن کریستن بل) و ریمل مژه و قهوه ای است. خط چشم حتی نمی تواند به معادله تبدیل شود.

رژگونه کرم تزریق شده با ویتامین تاتا هارپر

رژگونه کرم تزریق شده ویتامین تاتا هارپر

شارلوت تیلبری هیالورونیک هاپیکیس

شارلوت تیلبری هیالورونیک هاپیکیس

او می گوید: “خط چشم و مخصوصاً آن حلقه داخلی چشم – برای من نیست زیرا چشمانم بسیار کوچک هستند.” “وقتی خودم را در یک عکس فرش قرمز می بینم که داخل چشمم را انداخته ام ، مثل” دختر ، دختر. آینه کار نمی کند؟ ” بیا دیگه.”

اگر او هرگز فرصتی پیدا کند تا نقش رویایی فرضی برادوی خود را بازی کند ، ممکن است خط چشم جدی اجتناب ناپذیر باشد. “من آدینا را می خواهم [Menzel] و من یک نسخه موسیقی از آن را انجام می دهم چه اتفاقی برای کودک جین افتاده است؟“او در مورد او می گوید منجمد کوستار “منظورم این است که آیا این حماسه نخواهد بود؟ و ما مثل همه نفرت می کنیم ، کل موسیقی را به طرز سرگرم کننده ای با یکدیگر بدقیم می کنیم. شاید یک روز ، مثل 25 سال دیگر ، این کار را ادامه دهیم. “

این باعث ناراحتی من می شود که فکر می کنم برای دیدن آن باید یک ربع قرن صبر کنم ، اما خوشحالم که گزارش می دهم که برای لذت بردن از آخرین پروژه بل ، مرطوب کننده صورت Happy Dance Look Alive + CBD در 15 جولای با قیمت 29 دلار در Ulta Beauty راه اندازی می شود.


اطلاعات بیشتر در مورد کریستن بل:


به کریستن بل بیشتر نیاز دارید؟ به طور مشخص. اکنون تماشا کنید که او نه کار را که قبلاً هرگز انجام نداده است امتحان کند:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>