چرا کانکتور کانتور نوار شکل Tarte مطابق با هایپ است

“وضعیت جام مقدس”. “پس بمب”. “جادویی” “تغییر زندگی.” “کمال”. اینها فقط تعداد انگشت شماری از روشهای توصیف مردم است کانکتور کانتور نوار Tarte Shape. این مایع خامه ای و کاملاً پوششی که به ساده ترین شکل Shape Tape معروف است ، می تواند نه تنها لکه ها ، تیرگی ها و رنگ پوست ناهموار را بپوشاند ، بلکه همچنین برای برجسته سازی و مجسمه سازی گونه ها نیز استفاده می شود.

بنابراین ، چرا این محصول همه کاره از چنین علاقه های پرشوری برخوردار است؟ اول از همه ، Shape Tape ، علیرغم اثر مات کننده ، توجه به لکه های خشک را جلب نمی کند و یا احساس پوستی می کند. این ماده با مواد آبرسانی مانند دانه انبه و کره شی که فرم پوست را تغذیه می کند و به نظر می رسد به جای خشک و تکه تکه در طول روز ، فرموله شده است. این قوام مرطوب کننده و شگفت انگیز به مخلوط کننده کمک می کند تا به خوبی مخلوط شود و از بین برود.

پایان روشن و پوشیده طولانی از Shape Tape یکی دیگر از مزایای مهم دیگر آن است. متوجه نخواهید شد که حوالی ظهر برای انجام تماسهای آزار دهنده عجله کنید زیرا رنگدانه قوی همچنان برای مدت طولانی باقی مانده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صبح با استفاده از اپلیکیشن فوق العاده بزرگ doe doe خود را روی شکل Shape بکشید و تنظیم خواهید شد. عصا به قدری از محصولی اشباع شده است که فرو رفتن در لوله آن تمام آنچه برای کل صورت شما لازم است است. سپس ، می توانید آن را با یک اسفنج زیبایی و مرطوب مخلوط کنید. من ترجیح می دهم به یکی از مواردی که برای هایلایتر استفاده می شود برسیم.

با افزایش محبوبیت آن در طول سال ها ، دامنه سایه Shape Tape به سی سایه – و با شمارش افزایش یافته است. برای پیمایش آسان ، بر روی هر گزینه با نامه ای برچسب گذاری شده است. اگر مطمئن نیستید که کدام سایه با شما مطابقت دارد ، کیتی جین هیوز آرایشگر ساکن شهر نیویورک توصیه می کند رنگی را انتخاب کنید که با ناحیه بین بینی و سیب گونه شما هماهنگ باشد. این تکنیک ممکن است تصادفی به نظر برسد ، اما ساده ترین راه برای تسلط بر یکی از محبوب ترین پنهانکارهای بازی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>