چرا پاک کننده پوست ملایم Cetaphil آزمایش زمان را تحمل می کند: مرور کنید

من به وضوح اولین محصول مراقبت از پوست را که مادر من به من معرفی کرده است به خاطر می آورم. من شاید هفت ساله بودم و در آن زمان پاک کننده پوست ملایم Cetaphil در یک بطری پلاستیکی مات با برچسب آبی وارد شد. وی گفت: “این بسیار ملایم است ، حتی اگر نمی خواهید واقعاً آن را بشویید.” روی مدفوع پله کوچک گورخر خود ایستادم و روش او را با دقت مطالعه کردم. او به جای اینکه خیس شود ، شستشو داد ، بنابراین ، من شستشو دادم.

ممکن است از آن زمان بطری چندین بار تغییر شکل داده باشد ، اما در داخل آن هنوز همان فرمول هشت ماده ای برنده چندین جایزه است. و همه آن جوایز به دلیلی مدام درگیر می شوند. این شستشوی صورت ملایم و دیوانه کننده است. منظور ما از نوع نرم و نرم طلا است. (درم ها این موارد را به بیمارانی که با آکنه و پوست حساس دست و پنجه نرم می کنند و همچنین به افرادی که از اگزما و روزاسه رنج می برند توصیه می کنند.)

و همانطور که یکی از خوانندگان که نظر سنجی خوانندگان ما را انجام داده توضیح می دهد ، “پوست من سفت نمی شود ، و [it] پوست من احساس تمیز می کند اما از بین نمی رود. ” این به لطف الکلهای چرب موجود در فرمول “که پوست را می پوشاند تا از خشک شدن مواد شوینده جلوگیری کند” می گوید: شیمی دان آرایشی و بهداشتی Ni’Kita Wilson.

هنگامی که من یک اتفاق ناخوشایند با رتینول (حساسیت ، قرمزی ، سوزش) داشتم ، پاک کننده پوست آرام تنها شستشوی صورت بود که من تحمل می کردم. در واقع احساس آرامش بخشیدن به پوشاندن پوست من در فرم لوسیون y بسیار آرام است. و چون من کمی آجیل در مورد مراقبت از پوست هستم ، برای شستشوی ملایم و قبل از تمرین نیز یک بطری به اندازه مسافرت را پشت میز خود نگه می دارم. احساس می کنم بدون خشک شدن ، صورت روزانه صورتم را از بین می برد ، نکته کلیدی این است که قبل از زدن تردمیل دوباره مرطوب کننده استفاده نمی کنم.

تنها نکته منفی این ماده اصلی زیبایی این است که چون بسیار ملایم است ، همیشه آرایش های سنگین را از بین نمی برد. من معمولاً محصولاتی مانند ریمل مایع ضد آب و رژ لب مایع را قبل از رسیدن به Cetaphil با یک پنبه پنبه ای آغشته به آب میسلار پاک می کنم. و اگر پوست شما به طور تهاجمی چرب است ، ممکن است کمی از کف یا ژل تری برای خلاص شدن از شر چربی نیاز داشته باشید. Cetaphil همچنین نوع طبیعی تا روغنی را برای شستشوی صورت ایجاد می کند ، اما من همیشه به فرمول نرم و نرم کننده پوست وفادار خواهم ماند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>